مردی به نام اوه

مردی به نام اوه

نویسنده:

459,000ریال

413,100 ریال

بخشی از کتاب

توضیحات کتاب مردی به نام اوه

انتشارات نسل نواندیش منتشر کرد:
در نگاه اول، اُوِه مطمئناً بداخلاق‌ترین مردی است که تاکنون دیده‌اید. آدمی است خسیس، زودرنج و با اصول قرص و محکم‌، با برنامه‌های روزانۀ دقیق و خشک. مردم او را مردی ترشرو و تندخو می‌پندارند و او فکر می‌کند اطرافش را افرادی ابله و خرفت احاطه کرده‌اند.
اُوِه مردی است تنها، مرتب و منظم. یک روز صبح اول نوامبر ناگهان سراسیمه از خواب بیدار و با همسایۀ جدیدی مواجه شد، یک زوج جوان و پرحرف با دو دختر شلوغ و پرسروصدا که رسیدنشان را با شکستن صندوق پستی‌اش با یدک‌کششان اعلام کرده بودند. آنچه بعداً پیش آمد، داستان امیدبخش گربۀ ژولیده، دوستی‌های غیرجذاب و ارزیابی مجدد غیرقابل‌انتظار جامعه از شخصی بود که فکر می‌کردند همه‌چیز را دربارة او فهمیده‌اند.
کتابی پرفروش با کلمات عامیانه که شور و هیجان زیادی در سراسر اروپا ایجاد کرده است. رمان دوست‌داشتنی فردریک بکمن دربارۀ پیرمرد عصبانی همسایه. پویشی است از بی‌اعتباری اثرات نخستین و یادآور تدریجی این نکته که وقتی زندگی را با دیگران سهیم می‌شویم شیرین‌تر می‌شود.
«کتابی پرشور، خنده‌دار و بامزه.»
Kirkus Reviews-
«کتابی عامه‌پسند و سرگرم‌کننده که خنده بر لبانتان می‌نشاند، همراه با تأمل اندیشمندانه‌ای از گم‌گشتگی و عشق.»
Publishers Weekly-
فردریک بکمن نویسندۀ کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز است به نام‌های: مردی به نام اُوِه و مادربزرگم از من خواست تا به شما بگویم که متأسف است. این کتاب‌های پرفروش در زادگاهش و سراسر جهان چاپ و منتشر شده‌اند. او با همسر و دو فرزندش در استکهلم زندگی می‌کند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

تعداد مشاهده این کالا:
165 بار
تعداد دفعات پیشنهاد شده:
0 بار
تعداد دفعات پیشنهاد نشده:
0 بار
کسانی که کتاب را خوانده اند:
0 نفر
کسانی که علاقمند کالا هستند:
0 نفر

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران