30بوک
کتاب عمومی
روانشناسی
ذهن و روح
تغییر با جادوی موثر بی خیالی

تغییر با جادوی موثر بی خیالی

(9)
نویسنده:

موجود نیست

دفعات مشاهده کتاب
915

علاقه مندان به این کتاب
15

می‌خواهند کتاب را بخوانند
2

کسانی که پیشنهاد می کنند
4

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب تغییر با جادوی موثر بی خیالی

انتشارات نون منتشر کرد:
آیا شما هم احساس می‌کنید بارِ مسیٔولیت زیادی روی شانه‌هایتان سنگینی می‌کند؟ آیا چیزهای زیادی هستند که به آن‌ها اهمیت می‌دهید؟ اگر همیشه عصبی هستید و حس می‌کنید کلی کار نکرده دارید، «جادوی مؤثر بی‌خیالی» کتابی است برای کمک به شما ــ کتابی برای همۀ ما؛ ما که بسیار کار می‌کنیم، کمتر تفریح می‌کنیم و هرگز برای افراد یا چیزهایی که حقیقتاً خوشحالمان می‌کنند وقت کافی نداریم.
ایدۀ اصلی این کتاب درخشان اولویت‌بندی در اهمیت دادن به امور مختلف زندگی است. سؤال‌های مهم کتاب این‌ها است: انتخاب شما در هر لحظه از زندگی چیست؟ درد و رنج را انتخاب می‌کنید یا لذت و شادی؟ به خودتان اهمیت می‌دهید یا به دیگران؟
سارا نایت، نویسندۀ توانمند آمریکایی، در این کتاب با زبان ساده و شوخ‌طبعانه برنامه‌ای عملی برای رهایی از نگرانی‌های بی‌اساس و اولویت دادن به جوهرۀ اصیل زندگی فردی ارایٔه می‌دهد. جادوی مؤثر بی‌خیالی عصارۀ نهایی همۀ آن چیزی است که باید در باب بی‌خیالی یاد بگیریم؛‌ یک راهنمای گام‌به‌گام برای کسانی که می‌خواهند از موانعی مانند نگرانی خلاص شوند و به دنبال زندگی سالم‌تر و سرخوشانه‌اند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

 • تصویر کاربر

  • فاطمه آصفی
  • پاسخ به نظر

  اگه ذهن شلوغی دارید و مدام نگران همه چیز هستید، حتما این کتاب رو بخونید👌 راهکار های خیلی جذابی داره برای ذهن های همیشه نگران

بریده ای از کتاب (1)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

 • تصویر کاربر

  • فاطمه آصفی
  • 0

  هیچ زمانی بهتر از حال نیست که نگرانی هایتان را سر و سامان بخشید و بهترین زندگی را شروع کنید.✨

عیدی