جمعه سیاه - تخفیف تا 60 درصد
صبح به‎خیر رفقا

صبح به‎خیر رفقا

نویسنده:

280,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
125

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
1

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب صبح به‎خیر رفقا

انتشارات نیلوفر منتشر کرد:
لوآندا، آنگولا، 1990. اندالو پسر عادی دوازده ساله ای معمولی است در زمان و مکانی نامعمول. او مثل دوستانش از دست انداختن معلم هایش لذت می برد، از تکالیف خانگی طفره می رود و داستان گلِ هم می کند. اما معلم های اندالو کوبایی هستند و تکالیف انشاهایی است درباره ی نقش کارگردان و دهقانان. و افسانه هایی درباره ی دارودسته ی جنایت کاری که به مدارس حمله می کنند سر زبان هاست.
اندالو د آلمیدا، متولد 1977، با نام قلمی اونجاکی، از نویسندگان (دورگه ی) نسبتاً جوان آنگولا، در کارنامه ی خود شعر، داستان کودکان، داستان های کوتاه، نمایشنامه و چند رمان دارد که اولینش همین رمان است و تعدادشان به بیش از 25 عنوان می رسد و در دنیای پرتغالی زبان چند جایزه ی مهم دریافت داشته است. از رمان های دیگرش که به انگلیسی ترجمه شده، «سوت زن» و «شهرهای شفاف» است.
آنگولا کشوری است در جنوب شرقی آفریقا که پس از قریب پانصد سال مستعمره ی پرتغال بودن در 1975 به استقلال رسید و پس از آن درگیر جنگ داخلی خونین و مرگباری شد که 28 سال طول کشید (کوبایی ها در بخشی از آن با نیروی نظامی و فرهنگی به یاری آنگولا شتافتند) اما این جنگ فقط یک بار به حومه ی لوآنداکشید و این رمان زمانی را روایت می کند که پایتخت در امن و امان است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
125

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
1

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران