جمعه سیاه - تخفیف تا 60 درصد

بورس در چند دقیقه (خشتی)(نشرشهر)

نشر:

موجود نیست

دفعات مشاهده کتاب
292

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
3

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب بورس در چند دقیقه

انتشارات شهر منتشر کرد:
احتمالا شما داستان مولوی درباره فیل را شنیده اید. داستان مربوط به حضور فیلی از هندوستان در شهری است که افراد آنجا هیچ کدام فیل را تاکنون ندیده اند. همه مشتاق دیدن فیل هستند. زمانی که عده ای برای دیدن فیل می روند هوا تاریک شده و فیل نیز در یک مکان مسقف قرار گرفته بود که تاریکی بیشتری داشته و هیچ روشنایی هم وجود نداشته است.
از آنجا که حاضرین عجله داشتند که هر چه زودتر فیل را ببینند منتظر نمی مانند تا هوا روشن شود. در همان شرایط فیل را لمس می کنند و با توجه به آن، هر یک توصیفی از فیل داشته اند؛ یکی فیل را چون ستون می داند، دیگری مانند یک تخت، نفر بعد فیل را مثل یک ناودان تصور می کند و دیگری مثل بادبزن.
بورس هم در ایران چندان شناخته شده نیست؛ عده ای آن را شانس می دانند، بعضی شبیه شرط بندی تصور می کنند، گروهی بورس را جعبه جادو می دانند که مشکلات مالی را می تواند در زمان کوتاه حل کند و گروهی دیگر اصلا به بورس اعتماد و اعتقادی ندارند و حاضر نیستند وقت و سرمایه خود را صرف آن کنند. شما هم اگر می خواهید وارد بورس شوید و شناخت قبلی از آن ندارید، بهتر است عجله نکنید و صبر کنید تا شرایط شفاف تر شود، یا با خود چراغی ببرید (علم و دانش مرتبط) یا از کسانی که قبلا بورس را شناخته اند راهنمایی بگیرید. بدیهی است اگر بدون شناخت و آگاهی وارد بورس شوید، نتایج مطلوبی بدست نمی آورید و ممکن است دچار ضرر و زیان شوید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
292

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
3

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران