جمعه سیاه - تخفیف تا 60 درصد

معماهای شطرنج برای نوجوانان (100 الگوی تاکتیکی)

نویسنده:

280,000ریال

252,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
159

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
4

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب معماهای شطرنج برای نوجوانان

انتشارات شباهنگ منتشر کرد:
در این کتاب شما با صد موضوع جالب و چالش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برانگیز از معماهای شطرنج روبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رو هستید، معماهای از سطح آسان تا پیشرفته، با ایده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جدید و خلاقانه که تاکنون کمتر به آنها پرداخته شده است.
تمام الگوها و ایده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها با راهنمایی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مفید و مختصر به تصویر کشیده شده است. این معماها دامنه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی وسیعی از شطرنجبازان را پوشش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. بازیکنان جوان و کم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر از نمودارهای راهنمایی شده (نمودارهای الف) و بازیکنان قدیمی و باتجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر از مثال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کلاسیک آن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند لذت ببرند و در عین حال از ایده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جالب و آموزنده آن درس بگیرند.
بخش پایانی با موضوع مأموریت غیرممکن (آزمون 1 و 2) می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند تضمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده موفقیت بازیکنان بااستعداد برای قهرمانی باشد.
در حال حاضر در بسیاری از کشورهای جهان از شطرنج به عنوان ابزار کمک آموزشی جهت پرورش تفکر خلاقانه در کودکان استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.
بررسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های محققین و دانشمندان نشان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند کودکانی که به بازی شطرنج مشغول بوده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند از هوش و سرعت بیشتری در یادگیری مفاهیم نسبت به هم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سن‌های خودشان برخوردار هستند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
159

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
4

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران