عدالت

عدالت

380,000ریال

342,000 ریال

بخشی از کتاب
نشر:

توضیحات کتاب عدالت

انتشارات برج منتشر کرد:
«عدالت فقط با انجام جنایت است که می تواند دوباره برقرار شود.»
دکتر ایزاک کوهلر، نماینده ی سابق مجلس ایالتی و سیاستمدار صاحب نام، وارد رستوران شلوغ دُتئاتر در قلب زوریخ شد، رولوری بیرون کشید و بی آنکه قبلش دوستانه سلام و احوالپرسی کرده باشد، شلیک کرد به پروفسور وینتر، عضو انجمن قلم. قتل مقابل چشم ده ها شاهد رخ داد.
قاتل با خونسردی خودش را تحویل پلیس داد و وکیل الاابالی و بی اعتباری چون اشپِت را برای نشان دادن سویه های دیگر قتل و بررسی احتمالات استخدام کرد. آیا ایزاک کوهلر می خواست مفهوم عدالت را به سخره بگیرد؟ عدالت کی و کجا اجرا خواهد شد؟ دورنمات در رمان نوار عدالت سویه های طنزآمیز و شریرانه ای که یک دستگاه حقوقی در دامش می افتد ترسیم کرده است، دوگانه ی همیشگی عدالت و جرم.
«دورنمات هجوی از شرارت های نهفته در مفهوم اجرای عدالت ساخته است. این رمان اوج توانایی اوست. اینجا با نوعی بازی روبه رو هستیم، بازی ای که با شلیک یک تپانچه به مغز مردی محترم شروع می شود.»
پابلیشرز ویکلی
«چه کسی جز دورنمات می توانست چنین شخصیت هایی فراموش نشدنی خلق کند؟ او از سیاست حرف می زند؟ از عدالت یا قلب واقعیت؟ نه، او رمان تمام عیاری می نویسد که فراموشش نمی کنیم.»
اورسلاهگی۔ منتقد ادبی
فروشگاه اینترنتی 30بوک

تعداد مشاهده این کالا:
1455 بار
تعداد دفعات پیشنهاد شده:
1 بار
تعداد دفعات پیشنهاد نشده:
0 بار
کسانی که کتاب را خوانده اند:
1 نفر
کسانی که علاقمند کالا هستند:
34 نفر

 • نظر شما در مورد این کتاب

  نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

   • سامان صمصام
   • پاسخ به نظر

   شاهکاره این کتاب.بی شک یکی از تاثیر گذارترین کتابهایی بود که خواندم . همیشه از نبوغ و هوش نویسنده به وجد میام . در واقع بیان مهمترین احساسات به ساده ترین شکل ممکن ساده نیست .3 کلمه بیان کننده احساسی عمیق و ژرف.موجز و ساده.دورنمات الحق از پس این مهم خوب بر آمده.قطعا این کتاب رو بخوانید. در قالب جنایت اینهمه احساسات انسانی بیانش شماره رو به وجد میاره.

 • بریده ای از این کتاب

  بریده های دیگر کاربران