مرثیه ای بر یک رویا

مترجم:

520,000ریال

468,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
515

دفعات پیشنهاد کتاب
2

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
14

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب مرثیه ای بر یک رویا

انتشارات میلکان منتشر کرد:
این کتاب درباره‌ی خیلی چیزهاست. بیشتر درباره‌ی عشق است. به‌طور اختصاصی‌تر درباره‌ی این‌ است که وقتی عشق به مشکل می‌خورد، چه پیش می‌آید.
آیین هندو دو خدا دارد: شیوا و کالی. شیوا خدای خلق‌کردن و کالی خدای نابودی ا‌ست. آن‌ها با هم متحدند. هیچ‌یک نمی‌توانند بدون دیگری زندگی کنند. درست مثل خدایان خیر و شر در مسیحیت. خوب و بد. بین ‌آن‌ها تعادلی وجود دارد. سلبی درباره‌ی کالی می‌نویسد. او از تاریکی سخن می‌گوید.
در این تاریکی است که سلبی چراغش را روشن می‌کند و به‌دنبال انسانیت می‌گردد. او همان الماس کوچک، اما گران‌بهای عشق را که در دنیای بدی‌ها گم شده، عزیز می‌شمارد و با سوق‌دادن ما به‌سمت آن، همه‌چیز را برملا می‌کند: زیبایی و تکبر ما، قدرت و ضعف ما. او چیزهایی را به ما نشان می‌دهد که ما را به کارکردن و نفرت‌داشتن و عشق‌ورزیدن وامی‌دارند. او معنای انسان‌بودن را فاش می‌کند.
من باید فیلم این رمان را می‌ساختم؛ چراکه کلمات کتاب سوزاننده بودند. مثل طناب دار مأمور اعدام، کلمات کتاب گلوی آدم را با طناب می‌سوزاندند و با خود به زیر زیرزمینی می‌کشاندند که ما انسان‌ها در زیر جهنم ساخته‌ایم. چرا این کار را می‌کنیم؟ چون انتخاب کرده‌ایم به‌جای زندگی در واقعیت، در رؤیا زندگی کنیم.
این کتاب را هرگز فراموش نخواهید کرد.
درن_آرنفسکی
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
515

دفعات پیشنهاد کتاب
2

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
14

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران