وقت چای در اطراف جهان

(11)

690,000ریال

621,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1154

علاقه مندان به این کتاب
31

می‌خواهند کتاب را بخوانند
2

کسانی که پیشنهاد می کنند
4

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب وقت چای در اطراف جهان

انتشارات اطراف منتشر کرد:
وقت چای در اطراف جهان کتاب مصوری‌ست که بچه‌ها را، در هر سن‌وسالی که باشند، به سفری هیجان‌انگیز دور دنیا می‌برد تا به واسطه‌ی چای با فرهنگ‌های گوناگون آشنا شوند. مثلاً می‌دانستید پوچا، چای سنتی تبت، مثل سوپ غلیظ است و به آن نمک می‌زنند؟ یا این‌که سرخ‌پوست‌ها انواع توت‌ها و ریشه‌های خوراکی را دم می‌کنند و برای درمان بیماری و بی‌خوابی می‌نوشند؟ یا پاکستانی‌ها نوعی چای دارند که در آن جوش‌شیرین هم می‌ریزند؟
اما با وجود همه‌ی این تفاوت‌های ریز و درشت، چای نقطه‌ی اشتراک فرهنگ‌های مختلف هم هست. فرقی نمی‌کند به چای نمک بزنید یا شکر، یا آن را گرم بنوشید یا سرد؛ در هر حال، چای همیشه و همه‌جا بهانه‌ای‌ست برای دور هم جمع شدن و گفتن و شنیدن.
متن ساده و دلنشین وقت چای در اطراف جهان کتاب‌دوست‌های کوچولو را با واقعیت‌های شگفت‌انگیز و جذابی درباره‌ی آداب و رسوم مربوط به چای در فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌کند. نقاشی‌های جذاب و چشم‌نواز چلسی اُبرن هم به قصه‌ی خواندنی دنیس ویسبلوث درباره‌ی دنیای دوست‌داشتنی چای جان داده‌اند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • سهیلا مرادی
    • پاسخ به نظر

    این کتاب داستان روزمره‌ای که در همهء خونه‌ها اتفاق می‌افته رو از منظر دیگه‌ای مشاهده کرده. یعنی داستان سادهء نوشیدن چای. در جلسات کتاب‌خوانی موادی که در کتاب نوشته شده بود تا جایی که امکان داشت فراهم کردیم مثل زنجبیل، بابونه، هل، نبات، میخک و .. برای بچه‌ها چای جورابی و چای حبابی و چایی توی کدو از همه جالب‌تر بود.

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی