طراحی کسب و کار بهتر

(9)

2,480,000ریال

2,232,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1403

علاقه مندان به این کتاب
30

می‌خواهند کتاب را بخوانند
1

کسانی که پیشنهاد می کنند
2

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب طراحی کسب و کار بهتر

انتشارات آریانا قلم منتشر کرد:
خواه رهبر کسب‌وکار، کارآفرینی بلندپرواز یا نوآوری در شرکتی بزرگ باشید، خواه سرمایه‌ گذار یا دانشجویی با پشتکار و اهل ریسک باشید، کتاب طراحی کسب‌ و کاری بهتر راهنمای جامعی از ابزارها، مهارت‌ها و ذهنیت‌های جدید موردنیازتان جهت تحمل ابهام و خلق ارزش از عدم قطعیت است.
شاید بی‌اغراق بتوان گفت که موضوع این کتاب، یعنی طراحی کسب‌وکاری بهتر، دغدغۀ هر صاحب کسب‌وکاری است، به‌ویژه در محیط کسب‌وکاری که بسـیار ناپایدارتر از گذشـته است و هر روز مسـائل جدیدی بروز می‌کند و البته، همین شرایط فرصت‌های زیادی نیز پیش روی آنها قرار داده است. رویکرد اصلی کتاب حاضر تفکر طراحانه (به همانند طراحان اندیشیدن) اســـت.
با خواندن این کتاب می‌توانیم مشتریان و نیازهایشان را بهتر بشناسیم، ارزشی را که می‌شود به مشتریان عرضه کرد بهتر بسنجیم و درنهایت نقطۀ تلاقی ارزش خلق‌شده با نیازهای مشـتریان را دقیق‌تر بیابیم. همۀ اینها کمک می‌کند تا در سطوح متنوع کسب‌وکار، بـا انتخاب درسـت و اجرای صحیح ایده‌های خلاق بیشتر، نوآوری را به خدمت بگیریم و با رویکرد نظام‌مند تفکر طراحی، مسائل کسب‌وکار را هرچه اثربخش‌تر حل کنیم. نویسندگان کتاب نیز از همین رویکرد برای تألیف کتاب بهره برده‌اند: مشتری (خواننده) را هدف قرار داده و کوشیده‌اند از میـان انبوه مدل‌ها و ابزارها و مهارت‌ها مسیری بهینه ترسیم کنند. جالب اینکه این نویسندگان بـرای گروه‌های مختلف خوانندگان بـا نیازهای متفاوت روش‌هایی گوناگون بـرای مطالعۀ کتاب طراحی کرده‌اند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • کیمیا حسینی
    • پاسخ به نظر

    به صاحبین کسب و کار پیشنهاد میشه حتما مطالعه کنند👌

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی