• تابستون

جناب نارنجی وارد می شود (رحلی)(پرتقال)

(20)

850,000ریال

680,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1671
علاقه مندان به این کتاب
16
می‌خواهند کتاب را بخوانند
1
کسانی که پیشنهاد می کنند
3
کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0
  • نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب جناب نارنجی وارد می شود

انتشارات پرتقال منتشر کرد:
«جناب نارنجی» فقط یک نارنجیِ یکدست و یکرنگ است؛ نه پرتقال است نه نارنگی. او همراه تنها پسرش یعنی «نارنجک» زندگی می‌کند. بله، جناب نارنجی یک پسر هم دارد. اما این کتاب، برش‌های کوتاهِ خنده‌داری دربارۀ شیطنت‌ها و بازیگوشی‌های خودِ جناب نارنجی است نه پسرش!
جناب نارنجی یک شخصیت کاملاً مستقل است. نه یک مستقل معمولی! در حدی مستقل، که او را جدا از نویسنده و تصویرگر و ناشر و همه تصور کنید. مثلاً ممکن است در آخر کتاب، خودسرانه پشت میز کارش بنشیند و دور از چشم نویسنده با تصویرگر تبانی کند و برای شما یک دعوت‌نامه بنویسد و از شما بخواهد قبل از اینکه نویسنده دست به کار شود و کتاب دیگری راجع به او بنویسد شما این کار را انجام دهید.
این کتاب اولین کتاب تألیفی است که توسط انتشارات پرتقال به چاپ رسیده و مناسب سن 7 سال به بالا است. یک داستان کمیک استریپ جذاب و بانمک که سریالی نیست. به همین دلیل هر جلدی از آن و هر صفحه‌ای از آن را که بخوانید، باز هم می‌توانید بدون آن که سردرگم شوید از آن لذت ببرید. خیالتان راحت باشد، هیچ چیز به هیچ چیز ربط ندارد.
در صفحۀ اول، خودِ نویسنده (علی اکبر زین‌العابدین) با یک پیراهن نارنجی زیبا پا به کتاب گذاشته است و یک پیام بامزه برای شما دارد.
همچنین در صفحۀ آخر تصویرگر (ثریا مختاری) یک یادداشت برای شما گذاشته است.
این کتاب را می‌توانید هدیه بدهید. جناب نارنجی در صفحات اول یک قسمت خالی برای شما در نظر گرفته است که بتوانید در آن بنویسید و کتاب را به عزیزتان تقدیم کنید.
برای آشنایی با ساختار کتاب نمونه پی دی اف را حتما مشاهده فرمایید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • مریم سیدآبادی
    • پاسخ به نظر

    عالیه این کتاب جناب نارنجی

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ