راهنمای عملی داستان نویسی

نشر:

1,300,000ریال

1,170,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
97

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
4

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب راهنمای عملی داستان نویسی

انتشارات افراز منتشر کرد:
پس تصمیم به نوشتن رمان گرفته‌اید؟ بسیار عالی! اما آیا این همه‌ی آن چیزی است که می‌خواهید انجام بدهید؟ در هر حال، همه می‌توانند مجموعه‌ای از واژه‌ها در کنار یکدیگر قرار داده و آن را رمان بخوانند. رمز کار، نوشتن داستانی است که از کیفیت کافی برای چاپ برخوردار باشد. این کتاب برای نویسندگانی است که قصد نوشتن داستانی فوق‌العاده و چاپ آن را دارند. این هدف، هدفی سخت و نفس‌گیر است، اما اگر خردمندانه رفتار کنید، قطع به یقین قابل انجام است.
اگر می‌خواهید رمانی بنویسید، باید خود را به‌طور کامل درگیر این بازی کنید. این به معنی طراحی و اجرای نقشه‌ای برای بازی است که موفقیت آن قطعی باشد. پس از نقشه، نیازمند مهارت‌های نوشتن (و بازنویسی)
ـ به تعداد زیاد ـ خواهید بود. داستان‌نویسی، به منزله‌ی ساختن زورقی از مهارت‌های فنی راهبردی و تاکتیکی است. هیچ یک از این مراحل سخت نیست، اما داشتن یک راهنما گذر از آنها را به مراتب آسان‌تر می‌کند.
پس از نوشتن رمانی خوب، فروختن یک داستان قوی، صرف نظر از اینکه کارگزار‌ی انتخاب کنید یا شخصا قرار‌داد ببندید، به معنای برقراری ارتباط مناسب با اشخاص مناسب و در زمان مناسب است.
هدف ما در این کتاب این است که شما را از یک نویسنده به یک مولف تبدیل کنیم. یقین داریم که قادر به انجام این کار هستید و در این فصل چگونگی آن را توضیح می‌دهیم. این اتفاق، می تواند روی دهد ـ و قطع به یقین روی خواهد داد ـ اگر استعداد و پشتکار لازم برای انجام کارهای ضروری را داشته باشید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
97

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
4

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران