• Backtoschool

مسئله مرگ و زندگی است

(0)

1,150,000ریال

1,035,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
2603

علاقه مندان به این کتاب
18

می‌خواهند کتاب را بخوانند
1

کسانی که پیشنهاد می کنند
3

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب مسئله مرگ و زندگی است

انتشارات کتاب پارسه منتشر کرد:
مسئله مرگ و زندگی است، بسیار فراتر از یک کتاب است؛ عاشقانه‌ای شگفت و فراموش‌نشدنی، کتابی که گذشته و حال را درمی‌نوردد. اروین یالوم از درد غیرقابل تحمل جدایی و حسرت پایان‌ناپذیر فقدان همسرش، بی‌پرده و پراحساس و عاری از تصنع و خودنمایی سخن گفته است. این کتاب را می‌شود بارها و بارها خواند و نکاتی هوشمندانه از آن آموخت؛ داستان مواجهة اروین یالومِ روان‌درمانگر با مسئلة ازلی‌ابدی مرگ و رویارویی گریزناپذیر انسان با فقدان و فنا، به‌ویژه هنگامی که اندوهِ ازدست‌دادن محبوب‌مان، ما را به‌تمامی دربر می‌گیرد… عاشقانۀ تاثیرگذار اروین و مریلین، داستان شما، من و همۀ ماست.
جوآن کاچیاتوره، نویسندۀ تحمل غیرقابل‌تحمل‌ها

کتابی که به‌مانند اروین و مریلین یالوم، بزرگ و فوق‌العاده است. یالوم‌ها با شهامتی بی‌اندازه داستان همزیستی عاشقانه و مراقبت‌های عاطفی و اخلاقی خود را از یکدیگر نوشته‌اند. کتابی است که خواننده را متحول می‌کند و در حین خواندن نمی‌توانستم آن را زمین بگذارم.
آرتور کلاینمن، نویسندۀ روح مراقبت

مسئله مرگ و زندگی است هم کتابی شیرین و هم مسیری برای اکتشاف است. دو استاد برجسته و شرکای مادام‌العمر، درحالی‌که با پیری، آسیب‌‌پذیری و مرگ دست‌وپنجه نرم می‌کنند، در مواجهه‌ای صادقانه با ناپایداریِ زندگی، به ارزش عمیق‌تری از آن پی می‌برند.
فرانک اوستاسسکی، نویسندۀ پنج دعوت: آنچه مرگ می‌تواند در مورد زندگی به ما بیاموزد

جستارهایی زیبا و پراحساس از یک زندگی عاشقانه. روایتی از دو زندگی فوق‌العاده پربار که گویی در یک بدن زیسته‌اند. کتابی الهام‌بخش که ما را ترغیب‌ می‌کند نگاهی متفاوت به زندگی خود بیندازیم – در مورد من چنین کرد.
آبراهام ورگس، نویسندة بُرش برای سنگ
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ