لذت کمتر داشتن

(0)
نویسنده:

1,550,000ریال

1,395,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
730

علاقه مندان به این کتاب
16

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب لذت کمتر داشتن

انتشارات کوله پشتی منتشر کرد:
داشتن وسایل کمتر رمز شادی و خوشبختی است.
آیا تابه‌حال به‌جای احساس خوشحالی از وسایلی که دارید احساس سرخوردگی کرده‌اید؟ آیا در دل آرزو می‌کنید طوفانی عظیم به‌پا شود و بی‌نظمی را از خانه‌تان ببرد؟ اگر این‌طور است، زمان آن رسیده تا زندگی‌تان را ساده کنید.
لذت کمتر داشتن راهنمایی سرگرم‌کننده و فرح‌بخش برای رسیدن به یک زندگی مینیمال است. بخش اول نکاتی امیدوارکننده و الهام‌بخش از رسیدن به شادی و پاداش در صورت کاهش دادن وسایل ارائه می‌دهد. بخش دوم روش‌های نظم‌دهی را معرفی می‌کند: ده مرحلۀ آسان برای رهایی خانه‌هایتان از بی‌نظمی. بخش سوم اتاق به اتاق را بررسی می‌کند و روش‌هایی مخصوص برای رسیدگی به هرکدام را مطرح می‌کند. بخش چهارم کمک می‌کند تا اعضای خانواده‌تان را نیز در این راه با خود همراه کنید و بر روی این کرۀ خاکی سبک‌تر و برازنده‌تر زندگی کنید.
برای از بین بردن بی‌نظمی آماده‌اید؟ فقط کافی‌ست این کتاب را باز کنید تا در مسیر داشتن یک زندگی ساده‌تر، منظم‌تر و آرام‌تر قرار بگیرید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (2)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

 • تصویر کاربر

  • ساناز طاهری
  • 0

  در واقع خوشحالی یعنی خواستن آنچه دارید. وقتی با آنچه دارید خوشحال باشید دیگر نیازی به بیشتر داشتن نخواهید داشت.(ص46)

 • تصویر کاربر

  • ساناز طاهری
  • 0

  اگر گلدانی شیک داشته باشید، هر چه دستتان برسد را داخلش قرار نمی‌دهید، بلکه آن را روی پایه‌ای مخصوص قرار می‌دهید. باید با هر چیزی که برایمان مهم است همین‌طور با احترام رفتار کنیم و این به آن معناست که باید تمام وسایلی که برایمان مهم نیستند را دور بریزیم.(ص41)

عیدی