قصه هایی که می چسبند

(0)
نویسنده:

580,000ریال

464,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
440

علاقه مندان به این کتاب
14

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
1

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب قصه هایی که می چسبند

انتشارات میلکان منتشر کرد:
هر کسی در کسب‌وکارش شکافی دارد که می‌خواهد پر کند، و قصه‌ی خوب همان پلی است که به درد این شکاف می‌خورد.

مدام می‌شنویم که قصه جدیدترین و بزرگترین ابزار تجارت است و از قصه‌گویی هر کاری ساخته است: از کمک به رهبران برای برقراری ارتباط گرفته تا انگیزه‌دادن به تیم‌های فروش و جذب مشتریان رقبا. فقط سؤال اینجاست که چه قصه‌هایی باید گفت؟ و مهم‌تر از آن چطور باید گفت؟

«هر شغلی که دارید و در هر مقطعی از مسیر شغلی‌تان که هستید، باید این کتاب را همین الان بخوانید. کتاب جدید کیندرا کارساز و بامزه است، مطالب درستی دارد و جذب‌تان می‌کند.»
ست گادین، نویسنده‌ی کتاب این یعنی بازاریابی

«قصه‌سرایی مهارت مهمی در کسب‌وکار است، داده‌ها را متقاعدکننده‌تر و ارتباط را کارآمدتر می‌کند. کیندرا هال، در قصه‌های چسبناک، قصه‌سرایی را برای همه آسان کرده است. مجبور نیستید نویسنده‌ای عالی باشید تا قصه‌هایی فوق‌العاده تعریف کنید؛ فقط باید بدانید چطور قصه‌های چسبناک بگویید.»
چارلز دوهیگ، نویسنده‌ی کتاب قدرت عادت

از متن کتاب:
وقتی حضور هر روزه سر کار خسته‌کننده می‌شود، وقتی تیم‌تان از هدفی باز می‌ماند، وقتی سازمان‌تان با مشکلی جدی مواجه می‌شود (که قطعاً پیش خواهد آمد)، آیا کارکنان‌تان می‌دانند بخشی از موجودیتی بزرگ‌تر هستند؟
اگر قصه‌های‌تان را تعریف کنید، خواهند دانست.
قصه‌ی درست را که پیدا کنید، روایت‌کردن به دنبالش خواهد آمد. چند بار تابه‌حال در کنار دوستی نشسته‌اید و قصه بافته‌اید؟ شاید قصه‌ا‌ی دلگرم‌کننده از فرزندتان گفته‌اید یا قصه‌ای سوزناک در مورد رابطه‌تان. شکی نیست آن قصه را به شیوایی استادی ماهر تعریف کرده‌اید. چون استاد هستید! برای انسان‌ها، قصه‌سرایی توانایی‌ای طبیعی است. تنها چیزی که نیاز دارید این است که از سر راه خود کنار بروید. تقریباً هیچ‌یک از مشکلات قصه‌سرایی، چندان مشکل قصه نیستند بلکه مشکل راوی هستند که سر راه قصه قرار می‌گیرد. قصه‌ای حقیقی بیابید که خودتان حسش می‌کنید و آن موقع قصهْ خودش خودش را روایت خواهد کرد.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ