دوباره فکر کن

(0)
نویسنده:

1,850,000ریال

1,665,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
314

علاقه مندان به این کتاب
2

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
1

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب دوباره فکر کن

انتشارات سنگ منتشر کرد:
«دوباره فکر کن» یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های «آدام گرنت» است. کتابی که همان طور که از نامش پیداست، پیشنهادهای تازه‌ای در روان‌شناسی شناختی و نحوه‌ی مواجهه با موقعیت‌های مختلف زندگی، مطرح می‌کند. دیدگاه‌های بدیع «آدام گرنت» راهگشای انسان امروز با همه‌ی پرسش‌ها و اما و اگرهایش است. همان طور که الهام‌بخش سایر متفکران روان‌شناسی نیز هست تا به فرضیه‌های خود در حوزه‌های گوناگون شناخت و اندیشه، دوباره فکر کنند.
«آدام گرنت» کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه هاروارد و دکترایش را از دانشگاه میشیگان گرفته است. او ‌هفت سال در زمره‌ی استادان ممتاز دانشکده‌ی وارتون بوده است. «گرنت» یکی از محبوب‌ترین سخنرانان تد هم محسوب می‌شود. از ویدیوهای سخنرانی‌هایش تا کنون بیش از 25 میلیون بار بازدید شده؛ رقمی که جایگاه او را به عنوان یک روان‌شناس جوان، دست‌نیافتنی کرده است. او یکی از ده متفکر تأثیرگذار دنیا در زمینه‌ی مدیریت است و نامش در فهرست چهل متفکر زیر چهل سال مجله‌ی فورچون نیز آمده است.
برشی از کتاب:
وقتی به دنبال خوشبختی می‌گردیم، اغلب پیش از هر چیزی محیط اطراف‌مان را عوض می‌کنیم. انتظار داریم در هوایی گرم‌تر یا خوابگاهی دوستانه‌تر شادتر باشیم، ولی این لذت‌ها معمولاً موقتی هستند. در مجموعه‌ای از مطالعات، دانشجویانی که با تنظیم شیوه‌ی زندگی یا برنامه‌ی درسی، محیط‌شان را عوض کردند، سریعاً به سطوح پایه‌ی خوشبختی برگشتند. به قول ارنست همینگوی: «شاید از این‌جا به جایی دیگر بروید، ولی نمی‌توانید از خودتان فرار کنید.» در عین حال دانشجویانی که با پیوستن به گروهی جدید، تنظیم عادات مطالعه یا شروع پروژه‌ای جدید اعمال‌شان را عوض کردند، شادی ماندگارتری را تجربه کردند. خوشبختی بیش‌تر از کسی که هستیم به کاری که می‌کنیم بستگی دارد. این اعمال‌مان هستند که هدف و حس تعلق به ما می‌بخشند، نه محیط.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • فاطمه محمودی
    • پاسخ به نظر

    یه کتاب روانشناسی و انگیزشی عالی👏👏👏👏👏

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی