نیمه تاریک مامان

(0)
نویسنده:

1,800,000ریال

1,620,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
800

علاقه مندان به این کتاب
15

می‌خواهند کتاب را بخوانند
2

کسانی که پیشنهاد می کنند
3

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب نیمه تاریک مامان

انتشارات سنگ منتشر کرد:
اگر رمان بیمار خاموش را از نشر سنگ می‌شناسید و خوانده‌اید، این رمان پیشنهاد 2021 ما به شماست.
روزنامه‌ی گاردین درباره‌ی نیمه‌ی تاریک مامان می‌نویسد: متفکرانه، با ساختاری دقیق و درکی روشن، داستانی گیرا… «نیمه‌ی تاریک مامان» اضطراب‌های مادرانگی را با نوعی انرژی وهمناک و قدرتمند همراه می‌سازد.
«نیمه‌ی تاریک مامان» تریلری روان‌شناختی و بسیار پرتعلیق است که شما آن را در یک نشست می‌خوانید. داستانی پرماجرا که تصورات‌تان را درباره‌ی مادر بودن به چالش می‌کشد. داستان از نظر شیوه‌ی روایت نیز متنوع است و ماهیت رازآلود و پر از سؤال آن را تقویت می‌کند…
داستان این رمان درباره‌ی زنی به نام «بلایت کانر» است که مصمم است برای دخترش مادری خونگرم و فداکار باشد، مادری که خودش هرگز نداشته است، اما خیلی زود متوجه می‌شود مشکلی در دخترش وجود دارد. او مثل سایر بچه ها رفتار نمی‌کند و این غمی بزرگ برای بلایت است. داستان با تولد فرزند دوم و پرداختن به روابط کانر و همسرش، جنبه‌های دیگری پیدا می‌کند. جنبه‌هایی که آبستن رازها و اتفاقات بسیاری است…
کانر راوی غیرقابل اعتماد و جذابی است. او داستان را طوری تعریف می‌کند که شما نمی‌دانید کجاها را درست می‌گوید و کجاها را تغییر می‌دهد. البته همان طور که لس‌آنجلس تایمز نوشته است: به اندازه‌ی کافی رمان‌هایی با راویان زن غیرقابل اعتماد و مادران بی‌توجه داریم، اما آن‌چه «نیمه‌ی تاریک مامان» را برجسته می‌کند، درک دقیق و ظریف «اشلی آدرین» از وضعیت زنان است. این‌که صدای‌شان درست به گوش نمی‌رسد، این‌که هزاران توهین کوچک، یک زندگی مشترک قوی را تضعیف می‌کند و با وجود تابوهای مادرانه، گاهی زنان حس خاصی نسبت به کودکان بدقلق پیدا می‌کنند.
«آدرین» پیش از این‌که نویسنده شود، مدیر تبلیغات انتشارات پنگوئن کانادا بود. او یکی از چهره‌های جدید ادبیات داستانی کانادا محسوب می‌شود و با همین کتاب که اوایل سال 2021 به بازار آمد، به‌شدت مورد توجه مخاطبان و منتقدان غرب قرار گرفته است. رمانی که توجه همه‌ی نشریات مطرح جهان را جلب کرد و برای او شهرتی ناگهانی به همراه آورد.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی