کوه میان ما

(1)

3,210,000ریال

2,889,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
606

علاقه مندان به این کتاب
12

می‌خواهند کتاب را بخوانند
1

کسانی که پیشنهاد می کنند
2

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب کوه میان ما

انتشارات آموت منتشر کرد:
در یک شب طوفانی زمستان، در حالی که بدی آب و هوا باعث لغو همهٔ پروازها شده، دو غریبه به امید بازگشت به خانه، توافق می‌کنند که هواپیمایی شخصی را با هم اجاره کنند؛ آقای بن یک جراح بااستعداد است و از یک کنفرانس برمی‌گردد و خانم اشلی که برای مجله، می‌نویسد و در حال رساندن خود به مراسم ازدواج‌اش است. پس از حادثه‌ای که برای هواپیما رخ می‌دهد، این دو در شرایطی سخت قرار می‌گیرند و بی‌آن‌که امکانات چندانی داشته باشند، روزها در کوه سرگردان می‌شوند تا…
چارلز مارتین با قلم جادویی خود، ارتباط این دو را زیر ذره‌بین می‌برد و در خلال اتفاقات و امیدها و ناامیدی‌ها، تجربه‌ای بی‌نظیر را برای شخصیت‌ها و خواننده‌هایش به تصویر می‌کشد.
این رمان، داستان قدرت درونی آدم‌ها، تلاش برای بقا، خاطرات، وفاداری و عشق است.
چارلز مارتین، نویسندهٔ پرفروش نیویورک‌تایمز در نوامبر 1969 در ایالات متحده به دنیا آمد. داستان‌های او در سراسر جهان به بیش از سی زبان ترجمه شده است. «کوه میان ما» معروف‌ترین رمان این نویسنده است و سال 2017 نیز فیلمی براساس آن با بازی کیت وینسلت و ادریس البا ساخته شد.
علی شاهمرادی، مترجم این رمان، متولد 1356 است و از او ترجمهٔ رمان‌های «خانه‌ای که در آن بزرگ شدیم» (نوشتهٔ لیزا جول) و «وقتی باران می‌بارد» (نوشتهٔ لیزا د یانگ) در نشر آموت منتشر شده است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • Saeedeh Gerami
    • پاسخ به نظر

    این کتاب فوق العاده‌ست. سرشار از حال خوب و درس زندگی. فقط یه رمان نیست... یع زندگیه😍♥️

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی