30بوک
کتاب عمومی
روانشناسی
ذهن و روح
چه اتفاقی برایت افتاده

چه اتفاقی برایت افتاده (بهارسبز)

(0)

2,690,000ریال

2,421,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
402

علاقه مندان به این کتاب
4

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
1

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب چه اتفاقی برایت افتاده

انتشارات بهار سبز منتشر کرد:
«نخستین تجربه‌هایمان، زندگی ما را در طول مسیر شکل می‌دهند و کتابِ «چه اتفاقی برایت افتاده؟»، بینش‌های قدرتمند علمی و احساسی درباره‌ی الگوهای رفتاریِ بسیاری از ماها فراهم می‌کند که برای درک آن‌ها کشمکش داریم. از این دریچه می‌توانیم حس عزت‌نفسمان را دوباره بسازیم و نهایتاً واکنش خود را به‌وضعیت‌ها، موقعیت‌ها و روابط، تنظیم کنیم. به‌بیان دیگر، این کلیدِ دوباره شکل دادن زندگی‌های ماست».
اُپرا وینفری
این کتاب، دید شما را به‌زندگی‌تان تغییر می‌دهد.
آیا تا به‌حال پرسیده‌اید: «چرا این کار را کردم؟» یا «چرا نمی‌توانم رفتارم رو کنترل کنم؟» دیگران ممکن است واکنش‌های ما را قضاوت کرده و بگویند: «اون یارو چِشه؟» وقتی احساساتمان را به‌پرسش می‌گیریم، سرزنش کردن خودمان کار ساده‌ای است: خود و اطرافیانمان را به‌معیاری سنجش‌ناپذیر متعهد می‌کنیم. زمان آن رسیده که پرسش متفاوتی بپرسیم.
اُپرا وینفری و دکتر بروس دی. پِری، متخصص مشهورِ مغز و آسیب‌های روحی، با گفت‌وگوهای عمیقاً شخصی، تغییر نوآورانه و ژرفی پیشنهاد می‌کنند تا به‌جای پرسشِ «مشکلت چیه؟»، بپرسیم: «چه اتفاقی برایت افتاده؟».
در اینجا، وینفری داستان‌هایی را از گذشته‌ی خود و درکی که از تجربه‌ی ‌روبه‌رو شدن با آسیب‌های روحی و ناملایمات سنین جوانی به‌دست آورده، به‌اشتراک می‌گذارد. در گفت‌و‌گوهای این کتاب، او و دکتر پِری، روی درک افراد، رفتار و خودمان تمرکز می‌کنند. این موضوع، تغییری است زیرکانه اما ژرف در راهکارهای ما در مقابله با آسیب‌های روحی. تغییری که به‌ما امکان می‌دهد گذشته را درک کنیم تا مسیر آینده‌مان را روشن کنیم و به‌روشی قدرتمند و اثبات‌شده، در را به‌روی تاب‌آوری و شفا باز کنیم.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی