مالازان (1)(سوگ دوران)

نشر:

1,480,000ریال

1,332,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
183

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
1

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب مالازان

انتشارات باژ منتشر کرد:
سالیان سال جنگ و ستیز قاره را فلج کرده است، چرا که دولت‌شهرهای خُرد، بارون‌نشینان و شهریارنشینان همگی به خصومتی بی‌پایان در ستیز با یکدیگر بوده‌اند. فقط اتحاد دو شهر رقیب تالی و کوئن بود که توانست منابع را به کار بگیرد و کرانه تا کرانه را به استیلای خود دربیاورد. بدین‌سان کوئن‌تالی پدید آمد.
از زمان فروپاشی این دودمان یک نسل می‌گذرد و قدرت‌های منطقه‌ای دگربار برای هم دندان تیز کرده‌اند. در این صحنه که بار دیگر کارزار جنگ بر سر مرز است، دو جوان به دولت‌شهر مرکزی قدرتمند وارد می‌شوند که همان لی‌هنگ است.
نام یکی دورین است و مصمم تا اثبات کند که چیره‌دست‌ترین قاتل دوران خویش است و جوان دیگر شکار او است؛ دیگری ساحری دال‌هونی است که کشتن او بسیار دشوار می‌نماید.
لی‌هِنگ را قرن‌ها ساحره‌ای قدرتمند هدایت و پاسداری کرده است که به او «پاسبانو» می‌گویند و پاسبانو هیچ رقیبی را برنمی‌تابد.
او و گعده‌ی پنج ساحرِ خدمتگزارش لژیون آهنین کوئن‌تالی را پس نگه داشته‌اند؛ دو جوان امید دارند تحت حکومت آهنین ایشان چه به چنگ بیاورند؟
ولیکن قوای ایتکوکان، تحت فرمان شاه چولالورن سومِ نوسَریر و جاه‌طلب، به جنوب لشکرکشی می‌کند. شاه قاتلان خدمتگزارش، شب‌تیغ‌ها، را به شهر می‌فرستد و نشانه‌هایی هست که او به قوایی ناانسانی و برآمده از افسانه‌ها فرمان می‌راند.
در همان هنگام، سایه‌های غریب دور لی‌هنگ می‌چرخند و جانورانی هیولاوش که گویی از ناکجا ظاهر شده‌اند، زوزه‌کشان در خیابان جولان می‌دهند. هنگامه‌ی آشوب و خروش است، و در آشوب، همان‌گونه که ساحر جوان دال‌هونی می‌گوید، فرصت خفته است.
ایان اسلمونت در فصل آغازین فانتزی حماسی جدید و شگرف خویش خوانندگان را به دورانی پیش از تشکیل شاهنشانی مالازان می‌برد و سرگذشت پریشان این قاره‌ی آشوب‌زده را روایت می‌کند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
183

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
1

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران