کتاب آسایش

نویسنده:

580,000ریال

522,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
273

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
5

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب کتاب آسایش

انتشارات میلکان منتشر کرد:
کتاب آسایش، کتابی است جذاب و دلنشین، پر از داستان‌های کوتاه و بلند از زندگی انسان‌هایی تأثیرگذار، کسانی که مدتی گم شده و بعد خود را پیدا کرده‌اند، کسانی که به مدد آگاهی و خودشناسی در شلوغی روزگار و در انبوه مشکلات و سختی‌ها ناامید نشده‌اند و راه خود را یافته‌اند.
این کتاب از تو می‌خواهد نقاب‌هایت را دور بیندازی و خودت باشی، خود واقعی‌ات. داستان‌ها و رهنمودهایش نور امید را در دلت زنده نگه می‌دارد و مسیرهای دستیابی به زندگی پرمعناتر را برایت روشن می‌‌کند و زمانی که آشفته و درمانده هستی، راه پرپیچ‌وخم رسیدن به آسایش را برایت هموار می‌سازد. کتابی که مطمئناً بارها و بارها به آن رجوع خواهی کرد.

«تو ضدآب هستی؛ این‌که یاد بگیری خیسِ باران شوی و شاد باشی آسان‌تر از این است که یاد بگیری چطور جلوی بارش باران را بگیری.»

.
«کتاب آسایش، مجموعه‌ای است از گزین‌گویه‌ها و داستان‌های الهام‌بخش درباره‌ی دوام‌آوردن در برابر ناملایمات. این کتاب راهنمایی است برای زیستن و یافتن امید خصوصاً در این روزگار که همه‌چیز از هم گسیخته است.»
ـ گاردین

«هر زمان که به حمایت و تقویت روحی، آرامش و همان‌طور که از عنوان این کتاب پیداست ـ آسایش ـ نیاز داشتید، سراغش بروید.»
ـ مجله‌ی اِل

«مت هیگ با همه‌ی شرایط زندگی بشر همدردی می‌کند، از سیاه گرفته تا سفید و برای به‎تصویر‌کشیدن داستان‌های فوق‌العاده‌ی خود از همه‌ی رنگ‌های پالت زندگی بهره می‌برد.»
ـ نیل گیمن
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
273

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
5

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران