قدیس رئیس و موج سوار

(0)
نویسنده:
نشر:

890,000ریال

801,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
398

علاقه مندان به این کتاب
10

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
1

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب قدیس رئیس و موج سوار

انتشارات مون منتشر کرد:
رابین شارما یکی از متفکران برجسته جهان در زمینه رهبری، رشد شخصیتی و مدیریت زندگی است. او نویسنده کتاب های پرفروشی چون راهبی که فراری اش را فروخت و چه کسی بعد از مرگ تو گریه می کند؟ است، شارما به عنوان سخنران اصلی در همایش های بسیاری از شرکت های قدرتمند جهان از جمله مایکروسافت، شبكۀ نورتل و جنرال موتورز حضور مستمر داشته است.
کتاب، داستان ساخته و پرداخته ذهن نویسنده است که در ژانر کتاب های انگیزشی قرار می گیرد. کاراکتر اصلی داستان، جک ولنتاین به طور معجزه آسایی از یک تصادف جان سالم به در می برد و در بیمارستان با پیرمردی هم اتاق می شود که مسیر زندگی اش را تغییر می دهد. بعد از اینکه پیرمرد آن شب از دنیا می رود، بسته ای را برای جک به جا می گذارد که او را با سه آموزگار بزرگ خود آشنا می کند و از آن ها درس زندگی می آموزد؛ یک کشیش در رم، یک موج سوار در هاوایی و یک مدیرعامل در نیویورک. این درس ها سرآغاز یک تحول عظیم در روح و جان او می شوند.
یکی از مخاطبان کتاب این اثر را یکی از بهترین کتاب های انگیزشی می داند. به عقیده او این اثر می تواند کمک بزرگی برای کسانی باشد که در زندگی خود به تنگنا رسیده و با مشکلات روحی جدی ای روبه رو شده اند. او معتقد است که شارما در این اثر با ارائه راه حل هایی کارآمد می تواند قدرت تفکر و تصمیم گیری هر فردی را دگرگون کند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • نازنین تقی زادیه
    • پاسخ به نظر

    الان در حال مطالعه این کتابم. واقغا فوق العاده است. حس کیمیاگر و سه شنبه ها با موری رو میده. خیلی دوسش دارم

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ