اصل گرایی

(0)
نویسنده:

1,050,000ریال

840,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1076

علاقه مندان به این کتاب
35

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
2

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب اصل گرایی

انتشارات میلکان منتشر کرد:
اصل‌گرایی فراتر از راهبردهای مدیریت زمان یا تکنیک‌های بهره‌وری بیش‌تر است. روش بایسته‌گرا به‌ معنای زندگی آگاهانه است، نه بر پایه‌ی آن‌چه پیش‌فرض ماست. فرد بایسته‌گرا به‌جای این‌که تصمیم‌های واکنشی بگیرد، آگاهانه موارد اندک‌شمار حیاتی را از موارد پرشمار کم‌اهمیت متمایز می‌کند، آن‌چه را غیرضروری است حذف می‌کند و سپس موانع را از میان برمی‌دارد تا کارهای اساسی و ضروری مسیری هموار داشته باشند. به‌عبارت دیگر، اصل‌گرایی رویکردی منضبط و سامانمند برای تعیین بیشینه‌ی خدمت و تلاش‌مان و سپس اجرای تقریباً بی‌زحمت آن‌هاست.
این روش وادارمان می‌کند با دقت بیش‌تر و با تعیین معیارهای دقیق‌تر آن‌چه را بایسته است انتخاب کنیم و با برنامه‌ریزی به دنبال کارهای کم‌تری باشیم که به ما قدرت می‌دهند کنترل انتخاب‌های‌مان را در دست بگیریم و تصمیم بگیریم زمان و انرژی ارزشمندمان را صرف چه چیزی کنیم و اجازه ندهیم دیگران برای‌مان تصمیم بگیرند.
«اصل‌گرایی راه رسیدن به نتایج شیرین‌تر و غنی‌تر است، به کمک آن کنترل همه‌چیز در دست شما قرار می‌گیرد و می‌توانید با دقت بیش‌تر چیزی را پیگیری کنید که برای‌تان اهمیت بیش‌تری دارد.»
ـ مجله‌ی فوربز
«کتابی دقیق و موشکافانه در باب هنر کم‌تر‎ کارکردن و بیش‌تر نتیجه‌گرفتن... گرگ مک‌کیون کاری کرده محتوای کتاب برای خوانندهْ نو و راهکارهای آن قابل‌اجرا باشند. خوانندگان می‌توانند با پیگیری راهنمایی‌های روشن و واضح او، در راه اصل‌گرایی قدم بگذارند.»
ـ مجله‌ی موفقیت
«به‌عنوان کسی که به «ماکزیمم‌گرا»بودن معروف و معترف است و می‌خواهد همه‌کاری بکند باید اعتراف کنم این کتاب زندگی من را تغییر داد و بهتر کرد. اگر می‌خواهید عملکرد بهتری داشته باشید حتماً این کتاب را بخوانید.»
ـ کریس گیلبی، نویسنده‌ی کتاب استارت‌آپ صددلاری
«گرگ مک‌کیون در کتاب اصل‌گرایی شما را متقاعد می‌کند که گاهی کم‌تر کارکردن باعث می‌شود کارهای بزرگ‌تری انجام شوند. او به ما یادآوری می‌کند که شفافیت، تمرکز و توانایی نه‌گفتن همگی حیاتی هستند، اما در زندگی و کسب‌وکارهای امروزی آن‌طور که باید قدرشان را نمی‌دانیم.»
ـ جف وینر، مدیر ارشد اجرایی لینکدین
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • نیما سرچمی
    • پاسخ به نظر

    توصیه میکنم اول آسوده گرایی سپس اصل گرایی خواندە شود کتاب های بسیار کاربردی در تفکر و رفتار

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ