خانه اشباح (جیبی)

(0)

60,000ریال

54,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
508

علاقه مندان به این کتاب
5

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
1

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
1

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب خانه اشباح

انتشارات سیب سرخ منتشر کرد:
«خانه ی اشباح» عنوان کتابی است از ولینا مینکوف که به‌تازگی توسط نشر سیب سرخ و با ترجمه فرید قدمی منتشر شده است.
این کتاب جیبی ترجمه داستانی از این نویسنده بلغار است که به ماجرای دختری می پردازد که پس از سقوط کمونیسم در بلغارستان می خواهد خانه اجدادی اش را که توسط دولت سابق مصادره شده بود بازپس بگیرد. ولینا مینکوف از نویسندگان معاصر بلغارستان است که در پاریس زندگی می کند و آثارش را به سه زبان انگلیسی، بلغاری و فرانسوی می نویسد.
فرید قدمی اگرچه به عنوان نویسنده و مترجمی مشهور است که تا به‌امروز سهم عمده ای در معرفی آثار نسل بیت، جیمز جویس و ادبیات مقاومت فلسطین داشته است، در سه سال اخیر توجه ویژه ای به ادبیات معاصر بلغارستان داشته است و علاوه بر رمانی که با نام «کمون مردگان» درباره تجربیات شخصی اش در بلغارستان نوشته است، تا کنون پنج کتاب را از ادبیات بلغارستان به فارسی ترجمه کرده است.

فرید قدمی که دبیر این مجموعه نیز است، می گوید: «من همیشه عاشق کتاب های جیبی بوده ام، کتاب هایی کوچک که آدم می تواند توی جیب اش بگذارد و در اتوبوس، مترو یا هواپیما در طول سفر بخواند. در کتاب های این مجموعه سعی کرده ام آثاری را برای ترجمه انتخاب کنم که اگرچه بسیار کوتاهند اما بتوانند بسیار تأثیرگذار هم باشند و خواننده شان را با افقی تازه در تفکر و زندگی روبه رو کنند. به زودی جلدهای دیگری نیز از این مجموعه منتشر خواهند شد که ترجمه سه نمایشنامه از تنسی ویلیامز و اثاری از کتی اکر، ویلیام باروز، بیسترا ولیچکوا و بویان بیولچف نیز در میان شان خواهد بود.»
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی