مقدمه ای بر فلسفه روان شناسی

مقدمه ای بر فلسفه روان شناسی

1,500,000ریال

1,350,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
67

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب مقدمه ای بر فلسفه روان شناسی

انتشارات موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران منتشر کرد:
روان شناسی به دنبال شرحی علمی از چگونگی کارکرد ذهن است. اما داشتن علمی درباره ذهن به چه معناست؟ بهترین نظریه های روان شناسی چه تصویری از ذهن ارائه می کنند؟ کتاب پیش رو، به شیوه ای قابل فهم برای خواننده ای که اطلاع کمی از روانشناسی و علوم عصبی دارد یا هیچ اطلاعی از آنها ندارد، به این معماهای فلسفی می پردازد. کتاب با بهره گیری از موردپژوهی های دقیق و استفاده از پژوهش های تجربی به روز موضوعاتی همچون ادراک و کنش، ربط میان توجه و آگاهی، پیمانه ای بودن ذهن، چگونگی فهم اذهان دیگر، تأثیر زبان بر فکر، و همچنین روابط میان ذهن، مغز، بدن و جهان را بررسی می کند. ثمرۀ کار شرحی یکپارچه و جامع درباره بیشتر بخش های معماری ذهن است. این کتاب برای دانشجویان و متخصصان فلسفه و روان شناسی و علوم شناختی اثری ارزشمند است.
دانیل ای. وایسکاف استاد فلسفه و عضو هیئت علمی مؤسسه علوم عصبی دانشگاه ایالتی جورجیاست. وی مقالات و فصول فراوانی درباره مفاهیم و بازنمایی های ذهنی، ساختار شناخت مرتبه بالا، شناخت بدن یافته و بسط یافته، تبیین مکانیستی و کارکردی، و مدل سازی عملکردها در علوم ذهنی / مغزی منتشر کرده است.
فرد آدامز استاد زبان شناسی و علوم شناختی و استاد فلسفه در دانشگاه دلور است. وی بیش از صد مقاله و فصل در فلسفه علم، فلسفه ذهن، فلسفه زبان، معرفت شناسی و سایر زمینه های علوم شناختی منتشر کرده است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
67

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران