• نمایشگاه کتاب مجازی

کارما (راهنمای سرنوشت)

نویسنده:

680,000ریال

612,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
25
علاقه مندان به این کتاب
0
می‌خواهند کتاب را بخوانند
0
کسانی که پیشنهاد می کنند
0
کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0
  • نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب کارما

انتشارات گویا منتشر کرد:
کارما( راهنمای سرنوشت) اثر سادگورو با ترجمه‌ی شهرزاد لولاچی
سادگورو، راهنمای معنوی معاصر هندی، در این کتاب، که در سال 2021 به چاپ رسیده و در سراسر جهان از آن استقبال شایانی کرده‌اند، مفهوم کارما را توصیف و تشریح می‌کند.
کارما تنها مفهومی در جهان است که سرگشتگی بشر دربرابر رنج را توضیح می‌دهد. این تنها دلیل منطقی برای دشواری‌های بی‌دلیل دنیای ماست.احتمالاً هیچ کلمه‌ای دیگر جز کارما پاسخی به انسان حیرت‌زده نیست، نبوده، یا نمی‌تواند باشد.
چطور این واژه‌ی سانسکریت به همه‌ی زبان‌های جهان راه یافت؟ دلیل اینکه کارما به طوری خارق‌العاده‌ سرزبان‌ها افتاده و توانسته طی قرن‌ها باقی بماند چیست؟
مدت‌ها‌ست که کارما را به طرزی عجیب و باورنکردنی ساده یا بیش از حد رمزآلود کرده‌اند. وقتش شده که مفهوم کارما را عمیق‌تر بررسی کنیم. زمانش رسیده که پراستفاده‌ترین، بداستفاده‌شده‌ترین، و همچنین ضروری‌‌ترین کلمه‌ی معنوی جهان را بررسی کنیم. ارتباط کارما را با اساسی‌ترین حیطه‌های پرسش بشری دریابیم، یعنی معنای زندگی چیست و از همه مهم‌تر چگونه باید زندگی کرد.
کارما دشمن‌مان نیست. بدون کارما نمی‌توانیم زندگی کنیم، زیرا زندگی بشری به آن بستگی دارد. همین حال، اگر نیاموزید چگونه با کارما کنار بیایید، ممکن است آزارنده و به شدت دست و پاگیر شود.کارما هیچ ارتباطی به پاداش و مجازات ندارد.
کارما یعنی خودمان طرح کلی زندگی‌مان را به وجود آورده‌ایم. یعنی ما ایجادکننده‌ی سرنوشت خویشتن هستیم. وقتی می‌گوییم: « این کارمای من است»، در واقع می‌گوییم: « من مسئول زندگی خود هستم».
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران