• نمایشگاه کتاب مجازی

سه مادر

880,000ریال

792,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
32
علاقه مندان به این کتاب
2
می‌خواهند کتاب را بخوانند
0
کسانی که پیشنهاد می کنند
0
کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0
  • نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب سه مادر

انتشارات گویا منتشر کرد:
مادر، با هر رنگ پوست، هر نژاد، هر زبان و هر ملیتی، همیشه در کنار فرزند است. روزی که هیچ‌کس به داد فرزند نرسد؛ فقط مادر است که غمخوار اوست. تغذیۀ فکری و روحی فرزندان هم از منبع لطیف لالایی‏ها، پندها و اندرزهای مادران صورت می‌گیرد. مادر پشتیبان فرزند است، برایش دعا می‌کند و در غم و شادی‏اش شریکِ راستین اوست. پشت سر مردان موفق و تاریخ‏ساز هم مادری است که او را لحظه‌به‌لحظه برای در آغوش‌ گرفتن آن افتخار و آن شکوه تربیت‌کرده است.
مردان بزرگی چون مارتین لوترکینگ، مالکوم ایکس و جیمز بالدوین که برای حقوق مدنی سیاه‌پوستان آمریکا مبارزه کردند از همین دست مادران داشته‏اند. در لابه‌لای سخنان و نوشته‏های این فرزندانْ آموزه‏های مادرانشان می‌درخشد. این فرزندان در حقیقت رؤیاهای مادرانشان را تبدیل به آرمان و شعار سیاسی و اجتماعی کردند تا به کمک آنْ وضعیت سیاه‌پوستان آمریکا، مناسبات نژادی در جامعۀ ایالات‌متحده آمریکا و بی‏عدالتی‏های آشکار و پنهان نژادپرستی در جهان را دگرگون کنند.
این کتابْ داستان سه مادری است که سه فرزند مبارز و آزادیخواهْ تقدیم جامعۀ سیاه‌پوست آمریکا کردند، حدود یک قرن زیستند، قربانی دادند و آمریکای قرن هیجدهم را با ویژگی‏هایی متفاوت به آمریکای قرن بیست و یکم تبدیل کردند، آمریکاییْ که هنوز به نصیحت‏های این مادران و آموزه‏های فرزندانشان نیازمند است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران