30بوک
کتاب کمک درسی
کمک درسی
املای فارسی
دیکته تصویری الفبای فارسی

دیکته تصویری الفبای فارسی

(0)

2,640,000ریال

2,244,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
109

علاقه مندان به این کتاب
1

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب دیکته تصویری الفبای فارسی

انتشارات نارنجی منتشر کرد:
کتاب دیکته تصویری الفبای فارسی، توسط رویا احمدی خوشکار نوشته شده و توسط انتشارات کتاب نارنجی به چاپ پنجم رسیده است. هدف از تألیف این کتاب، تهیه یک کتاب کار کاربردی برای درس فارسی اول دبستان و اختصاصی برای تقویت دیکته کودکان است. در آغاز کتاب، الفبا با کمک تصاویر و فنون تصویری آموزش داده شده اند. برای تشویق و ایجاد خلاقیت کودک از شیوه های رنگ آمیزی، جدول، تصویر و سرگرمی استفاده شده است. تمرین های استانداردی نیز برای شناخت صامت ها و مصوت ها و ترکیب حروف ارائه شده که به تقویت دیکته نویسی کودک کمک زیادی می کند.
مطالب کتاب به نحوی است که بدون ایجاد خستگی و با تقویت هوش تصویری کودک بستر مناسبی برای تکرار و تمرین کلمات و حروف ایجاد می کند. تمرینات کتاب به یادگیری سریعتر کودک کمک می کند و باعث پیشرفت کودکانی می شود که در دیکته ضعف دارند.
همان‌طور که می‌دانید آموزش کودکان در سال‌های ابتدایی تحصیل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به‌طورکلی آموزش در سال‌های اولیه‌‌ی دبستان نقش مهم و سرنوشت سازی در آینده‌ی کودکان ایفا می‌کند. این کتاب تصویری باهدف برآورده ساختن نیاز مربیان و اولیای گرامی در امر آموزش کودکان و نوآموزان تألیف شده است.
از مزایای این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• تمرین‌های مصور کتاب ( بدون ایجاد خستگی) موجب افزایش دقت و آموزش بهتر فراگیران می‌گردد.
• رنگ آمیزی تصاویر کتاب، علاوه بر پرورش خلاقیت دانش‌آموز موجب تقویت ماهیچه‌های کوچک انگشتان شده و بدین ترتیب فعالیت نوشتن سهل‌تر صورت می‌پذیرد.
• مصور بودن کتاب به دانش‌آموزان عزیز ترک، کرد و … که زبان مادری ایشان فارسی نیست کمک می‌کند تا با یادگیری سریع مفهوم کلمه‌ها، پیشرفت سریع‌تری در آموزش درس فارسی داشته باشند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی