• تابستون
فروشگاه آنلاین کتاب 30بوک
کتاب عمومی
کسب و کار و تجارت
موفقیت
شرکت تک نفره چرا کوچک ماندن اصل بزرگ دیگری برای کسب و هاست

شرکت تک نفره چرا کوچک ماندن اصل بزرگ دیگری برای کسب و هاست

(0)
نویسنده:

860,000ریال

774,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
198
علاقه مندان به این کتاب
7
می‌خواهند کتاب را بخوانند
0
کسانی که پیشنهاد می کنند
0
کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0
  • نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب شرکت تک نفره چرا کوچک ماندن اصل بزرگ دیگری برای کسب و هاست

انتشارات هورمزد منتشر کرد:
بیشتر همیشه بهتر نیست!كتاب شرکت تک نفره رویکردی تازه مبنی بر کوچک ماندن و جلوگیری از بزرگ شدن کسب وکارهای مختلف است. پاول جارویس نویسنده کتاب معتقد است با کوچک ماندن، فرد می تواند آزادی بیشتری داشته باشد تا به دنبال لذتهای معنادارتری در زندگی باشد و از دردسرهای ناشی از برخورد با کارمندان، جلسات طولانی، یا نگرانی در مورد رشد و توسعه دوری کند.
شرکت های تک نفره هر روز محبوب تر از قبل می شوند؛ چراکه مردم به دنبال استقلال و کنترل در زندگی های خود هستند؛ به خصوص زمانی که پای شغلشان در میان باشد. چرا امروزه افراد بسیاری این مسیر را انتخاب میکنند؟ شرکت تک نفره بودن، شما را قادر می سازد زندگی و شغلتان را تحت کنترل درآورید.
جارویس در این کتاب توضیح می دهد که چگونه می توانید برای راه اندازی کسب وکارتان، به تنهایی مسیر درست را تشخیص داده و به برنامه ریزی ، تعیین درآمدهای مورد نظر، مقابله با بحران های غیرمنتظره، راضی نگه داشتن مشتریان کلیدی خود و غیره بپردازید.
شرکت های تک نفره همیشه در محدودیت ها بهترین عملکرد را دارند؛ چون اینجاست که خلاقیت و نبوغ رشد می کند. یک شرکت تک نفره در جهت بهترشدن کار می کند نه بزرگترشدن و بدین گونه مسیر حقیقی خود را پیدا می کند. طریقه اش نیز ایجاد روابط بلندمدت با مخاطبان و مشتریانش است. با تبدیل شدن به شرکت تکنفره یا فقط با به کارگیری جنبه های اصلی این ذهنیت، می توانید مقاومت لازم برای شکوفایی در هر شغل، شرکت یا پروژه یا کسب وکاری را که خودتان آغاز می کنید، به دست آورید. با حصول اطمینان از اینکه کسب وکارتان در کوچکترین حالت ممكن نتیجه بخش است، مطمئن می شوید زمانی که رشد کند نیز همچنان پرثمر خواهد بود.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ