30بوک
کتاب عمومی
روانشناسی
ذهن و روح
تنها نکته‌ای که لازم است بدانید
تنها نکته‌ای که لازم است بدانید
تخفیف

%10

تنها نکته‌ای که لازم است بدانید

(0)

2,799,000ریال

2,519,100 ریال

دفعات مشاهده کتاب
204

علاقه مندان به این کتاب
3

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید

انتشارات نسل نواندیش منتشر کرد:
کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید نوشته مارکوس باکینگهام اثری منطقی و خردمندانه و جواهری اصل است که ارزش نگهداری و لمس کردن را دارد.
با توجه به پیکره‌ی وسیع پژوهش، شامل مصاحبه‌های عمیق با افراد مشهور باکینگهام نشان می‌دهد که در قلب هر ویژگی، نگرش کنترل کننده‌ای نهفته است. با بی‌توجه‌ای به این یک مورد، همه‌ی تلاش شما را در زمینه‌ی مدیریت، رهبری یا پیشرفت فردی از بین می‌رود.
تلاش ما در کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید (The one thing you need to know) این بود تا تعدادی از چشم‌اندازها را آشکار کنیم یا آن‌ها را به گونه‌ای دیگر بیان کنیم تا آرزوی داشتن نگرشی شفاف همچنین دوری از زیاده‌روی در سادگی را برآورده کنیم. ما به سه موضوع چند جانبه فکر کرده‌ایم؛ مدیریت، رهبری، موفقیت فردی پایدار.
برای این که یک مدیر عالی باشید، فراموش نکنید که هر یک از گزارش‌های مستقیم شما منحصر به فرد است و مسئولیت اصلی شما این نیست که این منحصر به فردی را ریشه‌ کن کنید ‌بلکه باید وظایف، مسئولیت‌ها و انتظارات را سازمان دهید؛ به طوری که بتوانید بر آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید. هر چه در این مهارت کامل‌تر باشید، به طور مؤثرتری می‌توانید استعداد‌های خود را عملی کنید. برتری یافتن همچون یک رهبر به مهارت عکس این نیاز دارد. شما باید در درک نیازهای مشترک دیگران استاد شوید. یک نیاز مشترک شامل نیاز به امنیت، اجتماع، اقتدار و احترام است، اما‌ برای شما که رهبر هستید، ‌قدرتمندترین نیاز جهانی، نیاز به شفافیت است. برای تبدیل ترس خود از ناشناخته و اعتماد به آینده، باید خود را عادت دهید که آینده‌ی مشترک را شاد و دقیق برای ما توصیف کنید. وقتی مهارت شما در این زمینه افزایش می‌یابد، اعتماد ما به شما نیز زیاد می‌شود.
رهبر، آینده‌ی بهتر را به شما نشان می‌دهد. مدیر می‌تواند شما را در گروهی ثبت‌ نام کند و به شما نقش مناسبی در آن گروه بدهد. اگر چه این مسئولیت شما است که اصلاحات کوچک اما مهمی را انجام دهید و به شما اجازه می‌دهد، بالاترین و بهترین جایگاه خود را در گروه حفظ کنید و برای داشتن آینده‌ای بهتر، این نوآوری، تغذیه و تقویت شود. هر چه در این کار ماهرتر باشید، با ارزش‌تر، ‌کامل‌تر و موفق‌تر خواهید شد.
مارکوس باکینگهام (Marcus Buckingham) سخنران انگیزشی، مشاور مالی و نویسنده اهل بریتانیا است. او بر پایهٔ داده‌ها و آمارهای مبسوطی که از طریق گفتگو با کارگران و کارمندان گوناگون در سرتاسر دنیا بدست آورد به این عقیده و بینش رسید که انسان‌ها از طریق یافتن و تکیه بر توانمندی‌هایشان است که می‌توانند به بهترین نتیجه‌های دلخواه زندگی‌شان برسند، نه از طریق تمرکز و تکیه بر روی ضعف‌ها و کمبودهای خود دانسته.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی