• تابستون

آرامش ابدی سارا

(0)
نشر:

1,560,000ریال

1,248,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
496
علاقه مندان به این کتاب
7
می‌خواهند کتاب را بخوانند
0
کسانی که پیشنهاد می کنند
1
کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0
  • نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب آرامش ابدی سارا

انتشارات آموت منتشر کرد:
آرامش ابدی سارا (رمان خارجی) رابرت دوگونی ترجمه‌ی: هدیه گرامی مقدم نشر آموت / چاپ اول / 480...
«تریسی» بیست سال است پیگیر حقایقی دربارهٔ گم شدن خواهرش سارا و دادگاه قتل اوست. معتقد است «ادموند» قاتل خواهرش نیست. تریسی با انگیزهٔ به دست آوردن فرصتی برای اجرای عدالت، کارآگاه قتل در اداره پلیس سیاتل شده و عمرش را صرف یافتن قاتل‌ها کرده است.
وقتی بالاخره بقایای جسد سارا را پیدا می‌کنند، تریسی برای پیدا کردن پاسخ سوالاتش مصمم می‌شود و در حالی که به دنبال قاتل واقعی است، رازهایی قدیمی و ترسناک برای او برملا می‌شوند؛ رازهایی که رابطه‌اش را با گذشته برای همیشه تغییر می‌دهد و دری به سوی خطری مرگبار باز می‌کند.
▪️رابرت دوگونی، وکیل و نویسندهٔ سرشناس آمریکایی، متولد 1961 در حال حاضر ساکن سیاتل است. او دوبار برندهٔ جایزهٔ ادبی انجمن نویسندگان شمال غربی اقیانوس آرام و نامزد جایزهٔ «هارپر لی» برای رمان‌های حقوقی شده است. دوگونی همچنین برای نوشتن رمان «آرامش ابدی سارا» در سال 2015 برندهٔ جایزه ادبی «نانسی پرل» و نامزد جایزهٔ ادبی «ادگار» شد. مجلهٔ پراویدنس او را «پادشاه بی‌چون و چرای ژانر هیجانی حقوقی» می‌نامد. رمان «آرامش ابدی سارا» بهترین کتاب سال 2014 آمازون، نشریهٔ لایبری، سسپنس و پرفروش‌ترین کتاب وال‌استریت‌ژورنال و نیویورک‌تایمز شد و بیشترین تعداد دانلود آمازون در آمریکا را به خود اختصاص داد. کتاب‌های این نویسنده به بیش از دوازده زبان ترجمه و در بیست‌وپنج کشور به فروش می‌روند.
▪️هدیه گرامی‌مقدم متولد 1366 اندیمشک. دانش آموختهٔ کارشناسی ارشد الکترونیک. از او ترجمهٔ رمان «جاده رستگاری» نوشتهٔ «جان هارت» در نشر آموت منتشر شده است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ