تولد بنیادین

(0)
نویسنده:

1,800,000ریال

1,620,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
110

علاقه مندان به این کتاب
1

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب تولد بنیادین

انتشارات ذهن آویز منتشر کرد:
شاید از خواب بیدار شده‌اید و در آینه خودی را دیده‌اید که اصلاً از آن راضی نیستید و تصمیم گرفته‌اید ورژنی جدید از خود بسازید. این کتابی است که به شما کمک می‌کند تا به این هدفتان دست یابید.
رندی گیج با نوشتن آخرین اثرش، توفانی به پا کرده است. فلسفۀ منسجم و فاقد گزافه‌گویی او همچون جعبۀ دینامیت به‌هم‌فشرده‌ای عمل می‌کند که شما را وا می‌دارد تا دوباره به فرضیاتی فکر کنید که سال‌ها در ذهن داشته‌اید.
او در تولدی بنیادین دوباره تمام قوانین را زیرپا می‌گذارد و شما را در یک کشش ذهنی غوطه‌ور می‌کند تا هر بخش جداگانه‌ای از باورهایتان را به چالش بکشید؛ از پرده‌برداری از خاموشی گرفته تا تمایل به مهم بودن و حتی ادعای بخشش خود. گِیج شما را به یک بازجوییِ هیستریک و بدیع می‌برد تا از تفکر ناخودآگاه به تفکر خودآگاه روی آورید.
نویسندۀ این اثر تکان‌دهنده همیشه ذهن شما را به مرزها و چالش‌هایی می‌کشاند که با باورهای همیشگی‌تان در تضاد است. بنابراین پس از خواندن این کتاب می‌توانید به آن کسی تبدیل شوید که همیشه تمایلش را داشته‌اید.
گیج همیشه با اشتیاق، بصیرت و شفافیت خاصی کتاب می‌نویسد. او با این کتاب سنگ تمام گذاشته است؛ کتابی که تلنگری است برای در آغوش گرفتن هر چیز در زندگی تا بتوانید چیزهایی را عقب برانید که زندگی‌تان را تهدید می‌کنند و می‌خواهند شما را کوچک نگه دارند، شما را به وحشت می‌اندازند و به از خود بیزاری می‌انجامند. این کتاب را تا زمانی که برای تغییر کامل زندگی‌تان حریصانه گرسنه نشده‌اید نخرید!
تولدی بنیادین شبیه نویسنده‌ای است که آن را نوشته است: متهور، تأمل‌برانگیز و البته کمی هم بحث‌برانگیز، اما اگر شما احساس کرده‌اید که مسیر را اشتباه رفته‌اید یا در پی فرصتی هستید تا زندگی‌تان را دوباره راه‌اندازی کنید، این کتاب تقدیم به شما!
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی