• نمایشگاه کتاب مجازی
جونی بی جونز

جونی بی جونز (1)(اتوبوس بوگندوی کله پوک)

نشر:

150,000ریال

135,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
122
علاقه مندان به این کتاب
2
می‌خواهند کتاب را بخوانند
0
کسانی که پیشنهاد می کنند
0
کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0
  • نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب جونی بی جونز

انتشارات ماهی منتشر کرد:
ادتان می‌آید روز اول مدرسه چقدر ترسناک بود؟ چون آن موقع هیچی از مدرسه نمی‌دانستید. حالا با جونی‌بی آشنا شوید، یک بچه کودکستانی که این‌قدر از سرویس مدرسه و بچه‌های بدجنس توی آن می‌ترسد که وقتی زنگ آخر می‌خورد و باید به خانه برود، نمی‌رود.
انتشارات ماهی منتشر کرد:
لو لو خور خوره اصلا وجود ندارد. مامان و بابا هم همین را می گویند. ولی پس چرا آب دهن لولو خور خوره روی بالش جونی بی است؟ وای، نه! اگر پاولی آلن پافر راست بگوید چی؟ اگر جونی بی جونز واقعا زیر تختش یک لولو خورخوره باشد چی؟ اگر جونی بی جونز خوابش ببرد. شاید لولو ببیند که پاهای او از تخت آویزان است. آن وقت شاید فکر کند انگشت های او سوسیس های کوچولوی خوشمزه ای هستند!
باربارا پارک، نویسنده‌ی ادبیات کودک و نوجوان، در 21 آوریل 1947 در ایالت نیوجرسی در امریکا به دنیا آمد. در سال 1965 به کالج رایدر رفت و دو سال بعد فوق دیپلم گرفت. در سال 1967 به دانشگاه آلاباما رفت و در سال 1969 از آن‌جا فارغ التحصیل شد. در همان سال با ریچارد ای پارک ازدواج کرد. وی در شهر فینیکس در ایالت آریزونا زندگی می‌کرد. باربارا پارک داستان‌های زیادی برای کودکان و نوجوانان نوشته است، اما مشهورترین آن‌ها مجموعه داستان‌های جونی‌بی جونز است که طرفداران زیادی دارد. او شش جایزه به انتخاب کودکان و چهار جایزه به انتخاب والدین برده است. پارک در 15 نوامبر 2013، در سن 66 سالگی، درگذشت.
فروشگاه اینترنتی 30بوک
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران