جمعه سیاه - تخفیف تا 60 درصد

جونی بی جونز (10)(مو کوتاه میکند)

نشر:

150,000ریال

135,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
116

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
1

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب جونی بی جونز

انتشارات ماهی منتشر کرد:
جونی بی جونز هم می خواهد وقتی بزرگ شد آرایشگر شود ولی اول به کمی تمرین نیاز دارد با چندتا دواطلب که موهایشان را کوتاه کند. مثلا دمپایی های خرگوشی اش. یا شاید حتی... خودش. آیا او خوب تمرین می کند و خیالش از شغل آینده اش راحت می‌شود؟ یا قرار است بدترین روز عمرش را بگذراند؟
انتشارات ماهی منتشر کرد:
لو لو خور خوره اصلا وجود ندارد. مامان و بابا هم همین را می گویند. ولی پس چرا آب دهن لولو خور خوره روی بالش جونی بی است؟ وای، نه! اگر پاولی آلن پافر راست بگوید چی؟ اگر جونی بی جونز واقعا زیر تختش یک لولو خورخوره باشد چی؟ اگر جونی بی جونز خوابش ببرد. شاید لولو ببیند که پاهای او از تخت آویزان است. آن وقت شاید فکر کند انگشت های او سوسیس های کوچولوی خوشمزه ای هستند!
باربارا پارک، نویسنده‌ی ادبیات کودک و نوجوان، در 21 آوریل 1947 در ایالت نیوجرسی در امریکا به دنیا آمد. در سال 1965 به کالج رایدر رفت و دو سال بعد فوق دیپلم گرفت. در سال 1967 به دانشگاه آلاباما رفت و در سال 1969 از آن‌جا فارغ التحصیل شد. در همان سال با ریچارد ای پارک ازدواج کرد. وی در شهر فینیکس در ایالت آریزونا زندگی می‌کرد. باربارا پارک داستان‌های زیادی برای کودکان و نوجوانان نوشته است، اما مشهورترین آن‌ها مجموعه داستان‌های جونی‌بی جونز است که طرفداران زیادی دارد. او شش جایزه به انتخاب کودکان و چهار جایزه به انتخاب والدین برده است. پارک در 15 نوامبر 2013، در سن 66 سالگی، درگذشت.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
116

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
1

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران