قدرت پشیمانی

(0)
نویسنده:
نشر:

1,140,000ریال

1,026,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1083

علاقه مندان به این کتاب
11

می‌خواهند کتاب را بخوانند
2

کسانی که پیشنهاد می کنند
3

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب قدرت پشیمانی

انتشارات مون منتشر کرد:
((ذره ای پشیمان نیستم.)) تابه حال چنین حرفی به گوشتان خورده؟ افراد بادی به غبغب می اندازند و با افتخار آن را به زبان می آورند و آدم خیال می کند با فیلسوفی دنیادیده طرف است. اما این جمله و احساساتی مانند آن خیالاتی بیش نیستند و حتی اگر حقیقت داشته باشند، برای ادامه روند زندگی خطرناک اند. پشیمانی جزئی جدانشدنی از زندگی تمامی انسان هاست. مهم این است که با پشیمانی چطور مواجه شویم و چگونه از قدرت آن برای تصمیم گیری بهتر، عملکرد مناسب تر و دستیابی به معنای والاتر زندگی استفاده کنیم.
پس از چند سالی که در فضای علمی بوده ام و به مغفول ترین احساساتمان اندیشیده ام، آنچه در دیگران کشف کرده ام در خودم نیز یافته ام: پشیمانی مرا به انسان بدل می کند. پشیمانی عملکرد مرا بهتر می کند. پشیمانی به من امید می دهد.))
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نقد و بررسی تخصصی نقد و بررسی تخصصی

کتاب قدرت پشیمانی 

کتاب قدرت پشیمانی


بخشی از کتاب قدرت پشیمانی:
«وقتی کسی می‌گوید از گذشته‌اش پشیمان نیست، در حرفش تردید نکنید. تصور کنید بازیگری است که دارد نقشی را بازی می‌کند و این‌قدر نقشش را تکرار کرده و جدی بازی کرده که باورش شده واقعی است. همۀ ما دچار خودفریبی‌های روانی می‌شویم. گاهی حتی برای سلامتی لازم است. ولی چنین بازی‌هایی غالباً برای فرار از سختی‌های راهی است که به خشنودی واقعی می‌انجامد.»


کتاب قدرت پشیمانی در سال 2022 منتشر شد. این کتاب به سرعت تبدیل به پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز شد و NPR و فاینشیال تایمز کتاب قدرت پشیمانی را بهترین کتاب سال 2022 معرفی کردند. این کتاب دربارۀ قدرت دگرگون‌کنندۀ احساس پشیمانی است. احساسی که همیشه آن را دست‌کم گرفته‌ایم اما پشیمانی یک احساس ارزشمند است.

معرفی کتاب قدرت پشیمانی اثر دنیل اچ پینک

کتاب قدرت پشیمانی اثر دنیل اچ پینک با ترجمۀ مهرسا شرع الاسلام و خسرو فرزاد یکی از جسورانه‌ترین و الهام‌بخش‌ترین کتاب‌هاست. زندگی بدون پشیمانی، فلسفه‌ای است که بسیاری از مردم بر اساس آن زندگی می‌کنند. دنیل در کتاب قدرت پشیمانی جسورانه ادعا می‌کند که این شعار مزخرف و یا حتی خطرناک است. تصمیم گرفتن در زندگی ملزم به فدا کردن انتخاب‌های دیگر است و در نهایت ممکن است باعث پشیمانی شود. همه پشیمان می‌شوند و پشیمانی در واقع بخش اساسی زندگی ما است. انسان سالم قطعاً در زندگی احساس پشیمانی خواهد کرد. 

درک این‌که احساس پشیمانی چیست به ما کمک می‌کند تصمیمات هوشمندانه‌تری بگیریم و در محل کار یا مدرسه عملکرد بهتری داشته باشیم و معنای بیشتری به زندگی‌مان بیاوریم. پینک با تعریف داستان‌های مختلف و با تکیه بر تحقیقات در حوزۀ روان‌شناسی اجتماعی، علوم اعصاب و زیست‌شناسی مفروضات رایج در مورد احساسات و رفتار مردم را به چالش کشیده است. او با استفاده از نگرش آمریکایی‌ها در مورد پشیمانی، چهار تأسف اصلی در زندگی ما را در کتاب قدرت پشیمانی بیان کرده است. نویسنده در این کتاب انواع پشیمانی و دلیل به وجود آمدن پشیمانی و همچنین راهکارهایی برای شناسایی و درک پشیمانی ارائه کرده است. 

خواندن کتاب قدرت پشیمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

آشنایی با احساسات یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی هر انسانی است. آشنایی با احساساتی که فکر می‌کنیم منفی هستند مثل پشیمانی بسیار مهم‌تر است. اگر شما هم می‌خواهید نگا‌هتان را به اشتباهات گذشته تغییر دهید حتماً کتاب قدرت پشیمانی را بخوانید.

درباره نویسنده کتاب قدرت پشیمانی

نویسنده کتاب قدرت پشیمانی

دنیل اچ پینک در سال 1964 به دنیا آمد و اکنون 58 ساله است. او نویسندۀ پرمخاطب نیویورک تایمز است و کتاب معروف «کِی» و «ذهن کامل نو» را نوشته است. هفت تا از کتاب‌هایش، پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز بوده‌اند. میلیون‌ها نسخه از کتاب‌هایش در سراسر جهان به فروش رسیده و به چهل و دو زبان ترجمه شده‌اند و جوایز متعددی را از آن خود کرده‌اند. او در حال حاضر با خانواده‌اش در واشنگتن دی.سی زندگی می‌کند.

می‌توانید کتاب قدرت پشیمانی را با تخفیف ویژه از فروشگاه اینترنتی ۳۰بوک تهیه نمایید.

نمایش کامل نقد و بررسی تخصصی

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ