بازی بلند مدت

(0)
نویسنده:

1,950,000ریال

1,755,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
2028

علاقه مندان به این کتاب
35

می‌خواهند کتاب را بخوانند
2

کسانی که پیشنهاد می کنند
1

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب بازی بلند مدت

انتشارات میلکان منتشر کرد:
بر هیچ‌کس پوشیده نیست که همه‌ی ما بیش‌ازحد در حال تقلاکردنیم. امروزه، بیشتر حرفه‌ای‌ها احساس شتاب‌زدگی، سردرگمی و عقب‌ماندگی می‌کنند. سرگرم فعالیت هستیم و همیشه تمرکزمان متوجه کار بعدی است و لحظه‌ای مجال نفس‌کشیدن به خود نمی‌دهیم.
چطور می‌توانیم از این چرخه‌ی بی‌پایان رهایی یابیم و زندگی جذاب و هدفمندی را که همه خواهانش هستیم خلق کنیم.
درست مثل مدیرانی که به دلیل چشم‌داشتن به منافع موقت از سرمایه‌گذاری راهبردی برای رشد بلندمدت غافل می‌مانند، ما نیز در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود مرتکب چنین خطایی می‌شویم. باید زاویه‌ی دید خود را تغییر دهیم تا چشم‌انداز کلی‌تری به دست آوریم و از قدرت تغییرات کوچکی بهره بگیریم که تأثیر شگرف و چشمگیری در موفقیت آینده‌ی ما دارند. باید «بازی بلندمدت» را شروع کنیم.
چنان‌که دوری کلارک، متفکر برجسته‌ی حوزه‌ی کسب‌وکار و استاد دانشگاه دوک، می‌گوید، همه‌ اذعان داریم که موفقیت پایدار مستلزم تلاش و پشتکار است. بااین‌حال، فرهنگ غالب ما را به سمت کارهای ساده، تضمین‌شده و در ظاهر باشکوه سوق می‌دهد. نویسنده در این کتاب مسیر دیگری را پیشنهاد می‌‌کند: انجام‌دادن کارهای کوچک طی زمان برای تحقق اهداف و پایبندی به آن‌ها حتی وقتی بیهوده، خسته‌کننده یا دشوار به نظر می‌رسند.
کلارک در بازی بلندمدت اصول و چهارچوب‌های منحصربه‌فردی را به همراه داستان‌هایی الهام‌بخش از زندگی حرفه‌ای خود و دیگران نقل می‌کند که شما می‌توانید، بسته به شرایط خاص خود، از آن‌ها بهره بگیرید. تمامی ما بیست‌وچهار ساعت در اختیار داریم، اما با به‌کارگیری راهبردهای درست می‌توانیم از این ساعت‌ها به شیوه‌ای بهتر و مؤثرتر استفاده کنیم. یک‌شبه نمی‌توان این مسیر را طی کرد، اما نتایج بلندمدت این فرایند غیرقابل‌تصور است: رهایی از روزمرگی‌های جنون‌آمیز و ایجاد تحولی در زندگی و کار.
این کتاب برای حرفه‌ای‌هایی طراحی شده که از زندگی و کارشان چیز بیشتری می‌خواهند و برای رسیدن به آن نقطه حاضرند مسیر دشوارتر را برگزینند. اگر یک مدیر اجرایی نیمه‌‌حرفه‌ای یا یک کارآفرین تازه‌کارید یا شاید دوست دارید برای شغلی در بازنشستگی‌ برنامه‌ریزی کنید، کتاب بازی بلندمدت مناسب شماست.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی