هوش ششم (سیر تا پیاز)(3684)

(0)
نشر:

3,500,000ریال

2,625,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
28

علاقه مندان به این کتاب
1

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب هوش ششم

انتشارات گاج منتشر کرد:
کتاب «هوش ششم سری سیر تا پیاز» از 4 بخش آموزش و تمرین، تست، آزمون و فیلم‌های آموزشی (1×4) تشکیل شده که در ادامه به تشریح هر یک می‌پردازیم.
کتابی که پیش‌رو دارید مجموعه‌ای دوگانه از آموزش و آزمون است که بر پایه‌ی نزدیکترین آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان (سمپاد) نوشته شده است. در این دوگانه، هر بخش با تدبیر و هدفی ویژه آماده شده تا دانش‌آموزان را به بهترین نتیجه‌ی ممکن برساند.
کتاب هوش ششم از پنج فصل تشکیل شده که شامل هوش کلامی، هوش تجسمی، هوش محاسباتی، هوش طبیعی و هوش دقت و سرعت می‌شود. ودر ادامه مولفان این کتاب چند دوره آزمون‌ها را ارائه داده‌اند که دانش‌آموزان را با آزمون‌های تیزهوشان آشنا سازند. پاسخ‌نامه تشریحی تمامی سوالات در انتهای کتاب قرار دارد.
فیلم‌های آموزشی: این کتاب شامل 6 ساعت فیلم آموزشی است که در این فیلم‌ها مطالب کتاب به‌صورت کامل آموزش داده شده و تمامی مباحث کتاب را تشریح شده است. برای مشاهده این فیلم‌ها کافی است کدهای QR را که در صفحه ورودی هر فصل قرار دارد، اسکن کنید.
این کتاب با همکاری مشترک مهدی امام‌نیری، بهزاد اسدالله و نگار آبگینه ساز در 704 صفحه گردآوری شده و انتشارات بین‌المللی گاج نیز آن را منتشر کرده است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ