30بوک
کتاب کمک درسی
کمک درسی
سوالات امتحانی
زیست 2 یازدهم تجربی سوال پر تکرار
زیست 2 یازدهم تجربی سوال پر تکرار
تخفیف

%30

زیست 2 یازدهم تجربی سوال پر تکرار (5334)

(0)

1,300,000ریال

910,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
29

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب زیست 2 یازدهم تجربی سوال پر تکرار

انتشارات قلم چی منتشر کرد:
1- درخت دانش
همان‌طور که از نام این عنوان برمی‌آید، طبقه‌بندی مطالب کتاب درسی در هر فصل به‌صورتی تنظیم شده که بتوانید موضوعات مطرح شده در هر فصل را در یک نگاه بررسی کنید و با برنامه‌ریزی دقیق‌، قدم ‌به قدم پیشرفت خود را ارزیابی کنید.
2- خلاصه درس
در نگارش این بخش از کتاب سعی شده منطبق با متن کتاب درسی یعنی دقیقاً همان چیزی که در آزمون‌ها و امتحانات ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد ارائه شود، البته با سازمان‌دهی منظم و بیانی ساده و شفاف جهت درک بهتر متن کتاب درسی.
ویژگی برجسته‌ای که می‌توان برای این خلاصه درس‌ها بیان نمود، کم‌حجم بودن آن‌هاست که دانش‌آموزان را قادر می‌سازد در هنگام امتحانات با سرعت مناسب و در زمان کوتاه‌تر مطالب را جمع‌بندی نمایند. (با یادآوری این نکته که هیچ نوشته‌ای برای شما جای کتاب درسی را پر نمی‌کند!)
3- سؤالات با قالبی شبیه امتحانات هماهنگ کشوری
مؤلفین محترم سعی کرده‌اند قالب سؤالات مطرح شده، منطبق با سبک سؤالات امتحانی مدارس باشد تا دانش‌آموزان بتوانند با مطالعه و حل سؤالات این مجموعه به سرعت ذهن خود را با امتحانات هماهنگ نمایند. (توضیح این موضوع در نمایه با ذکر مثال)
4- پاسخ‌نامه‌ی تشریحی با سبک خاص
یکی از دلایل عدم نتیجه‌گیری مناسب دانش‌آموزان در امتحانات این است که نمی‌دانند چه میزان مطلوب پاسخ بنویسند تا نمره‌ی کامل بگیرند.
در این مجموعه سعی کردیم پاسخ‌نامه‌ها را مطابق با راهنمای تصحیح اوراق امتحانات تنظیم کنیم تا دانش‌آموزان یاد بگیرند نه زیاد و نه کم بلکه به اندازه پاسخ بنویسند تا هم زمان کم نیاورند هم نمره‌ی کامل را اخذ کنند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی