30بوک
کتاب کمک درسی
کمک درسی
سوالات امتحانی
فارسی سوم دبستان سوال های پر تکرار
فارسی سوم دبستان سوال های پر تکرار
تخفیف

%30

فارسی سوم دبستان سوال های پر تکرار (5821)

(0)

1,500,000ریال

1,050,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
44

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب فارسی سوم دبستان سوال های پر تکرار

انتشارات قلم چی منتشر کرد:
چرا این کتاب را می‌خوانیم؟
هدف آموزشی در درس فارسی سوم دبستان تقویت مهارت خواندن و نوشتن است. تقویت مهارت خواندن از طریق کتاب فارسی و آموزش مهارت های نوشتن در کتاب نگارش فارسی انجام می شود. در کتاب 300 سوال پرتکرار امتحانی 300 سؤال مختلف برای تقویت این دو بخش در قالب 7 فصل و بر اساس اهداف آموزشی کتاب درسی گردآوری شده است. این سؤالات از برگه‌های امتحانی برترین مدارس کشور انتخاب شده‌اند. بیش از 200 برگه‌ی امتحانی برای تألیف این کتاب استفاده شده است. با خواندن این کتاب:
* درس‌ها را بهتر یاد می‌گیرید.
* تمرین‌های بهتر و بیشتری حل می‌کنید.
* با سلیقه‌های معلمان سراسر کشور آشنا می‌شوید.
* روی موضوع‌ها و تمرین‌های بیشتری تمرکز می‌کنید.
* در امتحان‌های مدرسه موفق‌تر عمل می‌کنید.
کتاب پیمانه‌ای
در این کتاب برای هر زیر موضوع پیمانه های 5 یا 10 سوالی در نظر گرفته‌ایم. تعداد پیمانه‌های بیشتر برای هر زیرموضوع به معنی اهمیت بیشتر آن است. به همین دلیل برای برخی مباحث پیمانه‌های بیشتری در نظر گرفته‌ایم. پیمانه‌ای بودن کتاب به شما کمک می‌کند تا منظم‌تر درس بخوانید و بدانید کدام موضوع مهم‌تر است و باید بیشتر خوانده شود.
درسنامه
درسنامه‌ها در ابتدای هر درس بر مبنای درخت دانش و به‌ترتیب مطالب کتاب درسی آورده شده است. این درسنامه‌ها شامل اصلی‌ترین نکته‌های مربوط به هر درس هستند.
سوالات شناسنامه دار
کلیه ی سوالات این کتاب دارای آدرس مبحث و صفحه از کتاب درسی هستند. این شناسنامه به دانش آموز کمک می کند تا بتواند نوع مبحث سوال را بشناسد و برای رفع اشکال به کتاب درسی مراجعه کند. از طرفی با انواع سوالات در هر مبحث آشنا می شود. ضمناً این آدرس ها می تواند شما را مطمئن کند که در این کتاب پوشش مطالب کتاب درسی رعایت شده و از همه ی قسمت های کتاب درسی در این کتاب سوال مطرح شده است.
آزمون‌های جمع‌بندی فصل و جامع
در این کتاب 7 آزمون جمع‌بندی فصل در پایان هر فصل در نظر گرفته‌ایم. این سؤالات به منظور جمع‌بندی همه مباحث یک فصل طراحی شده‌اند و در پایان یادگیری هر فصل می‌توانید این قسمت را تمرین کنید.
در پایان کتاب دو نمونه برگة امتحانی به عنوان آزمون جامع نیم‌سال اول و آزمون جامع نیم‌سال دوم نیز قرار دارد که پایان هر نیم‌سال می‌توانید آن را از خود امتحان بگیرید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی