روح الله (روایت مستند زندگی امام خمینی)

(0)

2,000,000ریال

1,800,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
26

علاقه مندان به این کتاب
1

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب روح الله

انتشارات شهرستان ادب منتشر کرد:
زندگی تاریخی، سیاسی شخصیت‌های بزرگ و بویژه رهبران اثرگذار در انقلاب‌های مهم، همواره از علاقه‌مندی‌های اقشار کتاب‌خوان جامعه بوده است. سیدروح‌الله موسوی خمینی، رهبر انقلاب اسلامی ایران، شخصیتی چندبُعدی است که مطالعه و شناخت ابعاد زندگی او، هم در فهم تاریخ معاصر مؤثّر است و هم می‌تواند در تصمیم‌گیری برای افق‌های آینده مؤثّر باشد.
هادی حکیمیان پس از چند تجربۀ همکاری موفّق با نشر شهرستان ادب و تألیف آثار درخشانی هم‌چون «برج ناز»، «برج قحطی»، «باغ خرمالو» و «خواب پلنگ» این بار سعی داشته است به تعبیر خود، پاره‌ای از رخدادهای مهمّ تاریخی مؤثّر در شکل‌گیری شخصیت آیت‌الله خمینی و به تبع آن، انقلاب اسلامی مدیریت حضرت امام(ع) در جامعه و جنگ را به زبان داستان و رمان، برای مخاطبان ادبیات در قالب کتاب «روح‌الله» روایت کند.
«روح‌الله» تکیه بر وقایع مستندی دارد که در کنار یکدیگر، بخش‌های مهمّی از زندگی تاریخی و سیاسی رهبر انقلاب اسلامی را بازگو می‌کنند. منابع و مأخذ مذکور در پایان کتاب، به خوبی روشنگر دقّت نویسنده و تلاش او برای روایتی دقیق از وقایع دارد ولی این امر، منافی استفادۀ نویسنده از تکنیک‌های معمول زندگی‌نامه‌نویسی برای تبیین و جذّابیت بیشتر اثر نیست. اثر در ده فصل نوشته شده و هر فصل، راوی یکی از بخش‌های مهمّ زندگانی امام خمینی است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ