بیداری آگاهانه

(0)

1,250,000ریال

1,125,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
72

علاقه مندان به این کتاب
2

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب بیداری آگاهانه

انتشارات نخستین منتشر کرد:
در زندگی هر زنی زمانی فرا می‌رسد که شیوه‌های قدیمی را مانند کفش‌هایکهنه‌ی خود را دور می‌اندازد، فهرست 《بایدها》 و تعهدات خود را پاره پاره می‌کند و انتظارات ناممکن خود را می‌سوزاند و تبدیل به خاکستر می‌کند.

در زندگی هر زنی زمانی فرا می‌رسد که تمایلش به همرنگ شدن با جماعت از میان می‌رود، دیگر تمایلی به کامل و بی نقص بودن ندارد و دغدغه‌ی وافر او برای محبوب بودن نزد دیگران، محو می‌شود.

در زندگی هر زنی زمانی فرا می‌رسد که به راحتی «نه» می‌گوید، از حیله، دورویی و خیانت بیزاری می‌جوید و از تعصب، برتری‌جویی و پیروی کورکورانه دست می‌کشد.

شفالی ساباری، نویسنده‌ی این کتاب، زاده‌ی هندوستان و دارای دکترای روانشناسی بالینی از دانشگاه کلمبیا است. وی نویسنده و سخنرانی مشهور در سطح بین‌الملل است که در زمینه‌های رشد و بالندگی فردی، فرزندپروری، خانواده و زندگی آگاهانه دارای تحقیقات و چندین کتاب است. دکتر ساباری با تلفیق آموزه‌های فلسفه‌های شرق و روانشناسی غرب توانسته است نه تنها زندگی خود را دچار تغییر و تحولی عظیم نماید بلکه با رویکرد منحصر به فرد خود به زنان و مردان دنیا نیز کمک کرده تا خود و زندگی‌شان را دگرگون سازند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی