بانک نهایی فارسی 3 دوازدهم (4519)

(0)

1,980,000ریال

1,683,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
906

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب بانک نهایی فارسی 3 دوازدهم

انتشارات خیلی سبز منتشر کرد:
کتاب بانک نهایی فارسی دوازدهم خیلی سبز از مجموعه کتابهای بانک نهایی خیلی سبز ویژه برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور مقطع دوازدهم در رشته ریاضی و رشته تجربی و رشته انسانی به قلم رضا اسماعیلی (رفسنجانی) در انتشارات خیلی سبز تولید و منتشر شده است. این کتاب کمک آموزشی شامل نکات کاربردی و مختصر و مفید مطابق با کتابهای درسی جدید به‌همراه پرسش تشریحی استاندارد و آزمون‌های نمونه امتحانی به‌انضمام پاسخنامه تشریحی کلیه سوالات موجود در کتاب می باشد. از ویژگی‌های مهم کتاب بانک نهایی فارسی دوازدهم خیلی سبز طبقه‌بندی مناسب مطالب درس تاریخ رشته انسانی در قالب 18 درس و 1345 سوال تشریحی به همراه آزمون‌های استاندارد مشابه با آزمون‌‎های سراسری مدارس خرداد و شهریور 1400 و خرداد و شهریور 1401 و دی ماه 1401 برای موفقیت شما در آزمون‌ها و دستیابی به نمره کامل 40% تاثیر معدل در کنکور سراسری است. اگر قصد خرید کتاب بانک نهایی فارسی دوازدهم خیلی سبز از عشق کتاب را دارید مطالب زیر را از دست ندهید!

ویژگی های کتاب بانک نهایی فارسی 3 خیلی سبز :
1) مناسب برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور رشته ریاضی و تجربی و انسانی
2) خلاصه درس کاربردی اما مختصر و مفید از مطالب کتاب درسی
3) ارائه‌ی نمونه سوالات استاندارد از درس به درس کتاب شامل 1345 سوال
4) ارائه‌ی نمونه سوالات امتحانی و نمونه آزمون‌های طبقه‌بندی شده خرداد و شهریور 1400 و 1401 و دی 1401
5) همراه با پاسخ‌های کاملا تشریحی
6) مطابق با آخرین تغییرات کتابهای درسی
7) ویژه دستیابی به نمره 20 در امتحانات مدارس
8) متناسب با سطح آزمون های سراسری کشوری

تحلیل و بررسی کتاب فارسی دوازدهم بانک نهایی خیلی سبز :
امتحانات فارسی دوازدهم با 20 تمام میشه ! این جمله ای است که روی کتاب بانک نهایی فارسی 3 خیلی سبز نوشته شده و به درستی پیام این کتاب را انتقال میدهد. برای دستیابی به نمره 20 در امتحانات نهایی مدارس کشوری شما نیاز به درسنامه خلاصه به همراه نمونه سوالات امتحان نهایی دارید. کتاب بانک نهایی فارسی دوازدهم خیلی سبز با هدف تسلط شما بر محتوای کتاب های درسی و آمادگی شما برای دستیابی به نمره بیست در آزمون های سراسری مدارس کشور می باشد. در این کتاب درسنامه مختصر و مفید به همراه نمونه سوالات امتحانی و آزمونی ارائه شده و سعی شده تا هیچ نکته ای از چشم نویسنده پنهان نمانده باشد. همچنین پاسخنامه تشریحی کلیه سوالات در کتاب ارائه شده است. بخش‌های مختلف کتاب بانک نهایی فارسی 3 خیلی سبز به شرح زیر می باشد :

خلاصه درس: درس بخش پاسخنامه این کتاب، برای هر درس خلاصه کوتاهی از محتوای آن درس ارائه شده که مرور این بخش میتواند یادآوری خوبی از مطالب کتاب درسی باشد. این بخش در سه قلمرو زبانی و ادبی و فکری نوشته شده است و در قلمرو زبانی به لغت واژه نامه، گروه های املایی، املای واژه های هم آوا و نکات مهم دستوری، در قلمرو ادبی به دانش ها و آرایه های ادبی و تاریخ ادبیات، و در قلمرو فکری به بیان معنی و مفاهیم بیت ها و عبارت های هر درس همراه با مباحث درک مطلب پرداخته شده است.

سؤالات تشریحی: این بخش شامل 1345 سوال متنوع تشریحی منطبق بر امتحان نهایی در انواع مختلف برای آمادگی در امتحانات میان ترم و پایان ترم می‌شود. این سوالات تیپ بندی‌های متنوعی را پوشش میدهد و شامل انواع سوالات آزمونی و محتوایی از متن کتاب درسی است.

پاسخ‌نامه تشریحی: این امکان برای دانش‌آموزان فراهم شده تا در این قسمت پاسخ‌هایی کافی متناسب با راهنمای تصحیح امتحان نهایی و بررسی دلیل نادرستی گزاره‌های غلط را بررسی نمایند.

امتحان نهایی: ارائه 5 دوره سؤالات امتحان نهایی سال‌های اخیر همراه با پاسخ تشریحی از مواردی است که در این بخش ارائه گردیده است. کتاب پیش رو شامل آزمون سراسری خرداد و شهریور 1400 و 1401 و دی ماه 1401 مدارس کشوری می باشد.

ضمیمه: شامل مباحث مهم دستوری و آرایه های ادبی و تاریخ ادبیات جامع را یادآوری میکند.
محتوای مجموعه کتابهای بانک نهایی خیلی سبز :
مطابق با مصوبه اخیر آموزش و پرورش و سازمان سنجش قرار بر این است که اثر معدل 40 تا 60 درصد سهم پذیرش دانشگاه‌ها را به خودش اختصاص دهد و برخلاف سال‌های گذشته که اثر مثبت و نمایشی بود به اثر قطعی تغییر کرد. تصورش را بکنید که امسال قرار است 40% نمره پذیرش دانشگاه، فقط مربوط به امتحانات نهایی (از جمله شیمی دوازدهم) باشد و 60% نمره مربوط به کنکور سراسری باشد که حدود یک سوم این نمره مربوط به شیمی دوازدهم می‌شود. عجیب است.

در عمل نمره امتحانات شیمی دوازدهم از نمره کنکور شیمی دوازدهم بیشتر است. از طرفی دیگر یکی از معیارهای ارزشیابی همکاران در آموزش و پرورش، نمرات کتبی دانش‌آموزان است که اهمیت آن را دوچندان می‌کند. در کتاب های بانک نهایی خیلی سبز تمرکز ما بر تولید یک بانک کامل از سوالات امتحانات نهایی داخل و خارج کشور بوده است و در قسمت آموزش از درازگویی پرهیز شده است و کم‌تر در نقش دبیر دخالت کرده‌ایم تا در حجمی کم و قیمتی اقتصادی که این روزها نیاز بازار است بتوان کتاب مورد درخواست دانش آموزان و نیز دبیران را تهیه کرد. در این کتاب از آوردن سوالات سلیقه‌ای و به دور از سبک امتحانات نهایی خودداری کرده‌ایم و تمرکز خود را بر سوالات استاندارد گذاشته ایم. با وجود حجم نسبتا کم، شامل انواع تیپ سوالات امتحانی می باشد. در این مجموعه کتاب تلاش شده مطالب ضروری به نحوی طبقه‌بندی شود که بتواند پاسخ‌گوی نیازهای دانش‌آموز در راستای موفقیت در امتحان نهایی باشد. مجموعه کتابهای بانک نهایی خیلی سبز با آخرین تغییرات کتابهای درسی منطبق شده و سعی شده تا تمامی نیازهای شما را برای رویارویی با نمونه سوالات آزمون سراسری و جامع آماده نماید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی