30بوک
کتاب عمومی
تاریخ
عمومی
پیشینیان بزرگ من

پیشینیان بزرگ من (3)

(0)

3,800,000ریال

3,040,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
199

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب پیشینیان بزرگ من

انتشارات شباهنگ منتشر کرد:
مبارزه بر سر قهرمانی شطرنج جهان بیانگر نبردهای سهمگین پرشماری بوده است که نه‌­تنها شیفتگان شطرنج، بلکه توجه گسترده عموم مردم را نیز به خود جلب کرده است. صفحه‌­ی شطرنج میدان مبارزه فکر و اندیشه است و قهرمانان جهان حریفان سرسخت یکدیگر در این آوردگاه هستند.
کاسپاروف از درون بازی­‌های پیشینیان بزرگ خود نقبی به تاریخ معاصر شطرنج می‌­زند و با آوردن بازی­‌های برجسته قهرمانان و تفسیر آن­ها، افزون بر آن­‌که سبک­‌های بازی شطرنج را نشان می­‌دهد، سیر تکاملی بازی را نیز به‌­نمایش می­‌گذارد.
این دوره 5 جلدی اثری ماندگار از قهرمانی است که پس از سپری‌کردن دوران سروری خود بر جهان شطرنج، میراث خویش را برای جهان شطرنج پربارتر ساخته است.
جلد سوم از این مجموعه گرانبها و شگفت­‌انگیز دربردارنده بازی قهرمانان جهان تیگران پتروسیان (1963 – 1969)، بوریس اسپاسکی (1969 – 1972) است.
خوانندگان با خاست‌گاه‌­های گوناگون می­‌توانند از این کتاب بهره­‌مند شوند. از آشنایی با قهرمانان دوران­‌های شطرنج معاصر تا لذت بردن از بازی­‌های برجسته آنان، از دیدن سبک­‌های گوناگون بازی تا دنبال کردن پیشرفت تئوریک هر شاخه گشایشی، همه و همه در این کتاب هست.

فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی