فقط یک نگاه

(0)
نویسنده:

2,300,000ریال

2,070,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
127

علاقه مندان به این کتاب
1

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب فقط یک نگاه

انتشارات میردشتی منتشر کرد:
کتاب فقط یک نگاه به قلم هارلن کوبن و با ترجمه بهزاد رحمتی نگاشته شده است. در معرفی کتاب نیز آمده:
هارلن کوبن نویسنده‌ای توانمند است که فراز ‌و نشیب‌های هوشمندانه و هم‌چنین پایان های خیره کننده و اعجاب‌انگیز آثارش بر جذابیت رمان های او می‌افزاید. برخی از آثار او به فارسی برگردان شده‌اند.
برشی ا زکتاب
پس از ترک آسایشگاه استارشاین، چون سردرگمی و اضطراب به گرسنگی گریس دامن زده بود،‌او با عبور از پل جورج واشنگتن از یک خروجی وارد خیابان جونز شد . با دیدن یک رستوران چینی توقف کرد و وارد رستوران شدو با سفارش غذای دلخواهش، ضمن آنکه د رسکوت مشغول صرف غذا شد و به شرایط تازه‌ای که ناخواستهد رآن افکنده شده بود، اندیشید.
گریس بر این باور بود که تا پیش از آن‌‌که یک‌باره سرو کله‌اش این عکس قدمی در زندگی‌اش ظاهر شود، اوضاع و احوال خانوادگی‌اش از هر حیث، ایده‌ال و غبطه‌برانگیز بوده است. چون نه تنها در کنا رشوهرش به مفهوم واقعی کلمه امنیت روانی را تجربه می‌کرد، بچه ها نیز در کنار پدر و مادر از آرامش بازتابی برخودار بودند.
کتاب فقط یک نگاه در «انتشارات کتابسرای میردشتی» چاپ شده است. برای مطالعه بیشتر در مورد این کتاب و هم‌چنین دانلود کتاب فقط یک نگاه به این صفحه رجوع کنید. هم‌‌چنین با ورود به صفحه ادبیات و داستان‌های خارجی می‌توانیدسایر کتاب های این حوزه را مطالعه کنید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی