جوامع مجازی برند

(0)

2,200,000ریال

1,980,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
10

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب جوامع مجازی برند

انتشارات ادیبان روز منتشر کرد:
در نتیجه پیدایش جوامع مجازی برند و مفهوم ارزش آفرینی، مطالعه چگونگی مدیریت برندها و برندسازی در اینترنت تغییر کرده و هم اکنون یکی از عناوین مورد بحث در تحقیقات بازاریابی می باشد. این کتاب به کاوش عمیق جوامع مجازی برند می پردازد.

نخست، مباحث اولیه که پیش زمینه جوامع مجازی هستند، ارائه می شود. در ادامه مباحث پیرامون تکامل شبکه، شبکه اجتماعی، استفاده از شبکه اجتماعی برای کاربران و کسب و کارها و تحول چارچوب فکری بازاریابی بیان می شود.
پس از بیان این پیش زمینه، جزئیات خاص جوامع مجازی برند بیان می شوند. تکامل مفهوم جوامع مجازی با تأکید ویژه بر جوامع جوامع مجازی برند همراه بوده است. بدین منظور روندهای مربوط به برندسازی و مدیریت برند تجزیه و تحلیل خواهد شد.
سپس یک سیستم طبقه بندی برای جوامع مجازی برند ایجاد شده است. در ادامه، ایجاد عوامل اصلی که به یک شخص برای عضو شدن انگیزه می دهد، هم چنین تجزیه و تحلیل عواملی که موجب افزایش جذابیت، مشارکت و حفظ کاربران خواهد شد، بیان می شوند.
پس از آن استفاده از فرآیند ارزش آفرینی در یک جامعه، هم از دیدگاه کسب وکار و هم از دیدگاه کاربر مطالعه می شود و نقش جدید کاربران همچون تولید کننده – مصرف کننده تجزیه و تحلیل خواهد شد.
نهایتا گام ها و مراحل ضروری توسعه موفقیت آمیز جامعه مجازی برند بیان خواهند شد.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی