30بوک
کتاب عمومی
کسب و کار و تجارت
بازاریابی و فروش
بازاریابی چریکی برای فروش مستقیم

بازاریابی چریکی برای فروش مستقیم

(0)

موجود نیست

دفعات مشاهده کتاب
44

علاقه مندان به این کتاب
1

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب بازاریابی چریکی برای فروش مستقیم

انتشارات ادیبان روز منتشر کرد:
کتاب بازاریابی چریکی برای فروش مستقیم همان کتابچه راهنمای عملیات است که برای شروع کار نیاز دارید. در این کتاب بیش از 100 تاکتیک ارائه شده توسط برخی از معروف ترین رهبران در این صنعت را می یابید که بیش از سه قرن دانش برای اشتراک دارند. مثل این است که بهترین افراد را در این صنعت در اطراف خود داشته باشید تا هر وقت به آن ها احتیاج داشته باشید،‌شما را راهنمایی کنند.

حتی شبکه های فصلی نیز این کتاب را منبع ارزشمندی می دانند. با استفاده از تمام خرد و دانایی که در این کتاب به صورت فهرست وار جمع آوری شده است، می توانید راه حل بسیاری از مشکلات را فوراً پیدا کنید. هیچ چیز بهتر از یادگیری از کسانی نیست که بر بسیاری از همین مشکلاتی که شما اکنون با آنها دست و پنجه نرم می کنید فائق آمده اند!

کتاب بازاریابی چریکی برای فروش مستقیم راهی برای حمایت و قابلیت پیشرفت اعضا با استفاده از نقاط قوت شخصی خود فراهم می کند.

این راهنما به شما می آموزد چگونه برای ماه ها و سال های بعد برنامه ریزی کنید که نگرانی از وقایع آینده را از بین می برد. سطح درآمدتان چقدر بیشتر می شد اگر می توانستید ترس از ناشناخته ها را با اطمینان از آینده بازاریابی خود جایگزین کنید؟
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی