تنظیم و اجرای استراتژی

(0)

1,650,000ریال

1,485,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
42

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب تنظیم و اجرای استراتژی

انتشارات ادیبان روز منتشر کرد:
تاب تنظیم و اجرای استراتژی مملو از نکات مهم و ضروری برای موفقیت در کسب و کار است که توسط مدیران برجسته دنیا در تنظیم و اجرای استراتژی برای دانشجویان و مدیران کسب و کار می باشد.
کتاب تنظیم و اجرای استراژی از 24 موضوع در زمینه تنظیم و اجرای موفق استراتژی شکل گرفته است. موضوعات همگی توسط مدیران برجسته کسب و کارها مطرح گردیده که در مجله کسب وکار هاروارد منتشر شده است.
کتاب حاضر تمرکز خود را بر اجرای استراتژی به عنوان یکی از مهمترین مراحل مدیریت استراتژیک در سازمان ها و بنگاه ها قرار داده است.
به هر صورت، درک مراحل تعیین یک استراتژی، ابلاغ آن به کارکنان و اجرای آن برای رهبران در هر سطحی موضوع بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.
در نظر داشته باشید که فقط سازمان ها نیستند که به استراتژی نیاز دارند، واحدهای کسب و کار نیز باید چنین اصول و مبانی را برای خود داشته باشند.
مزایای تنظیم و اجرای استراتژی هوشمندانه
تنظیم و اجرای استراتژی به شما نقش فعالی در برنامه ریزی برای آینده شرکتتان می دهد. بدون وجود استراتژی، تمرکز بسیاری از اقدامات شما به صورت کوتاه مدت بوده و به هر تهدید احتمالی واکنش نشان می دهد.
در نتیجه اهدافی تحقق می یابند که ممکن است تاثیر بلندمدت نداشته باشند و برعکس بر عملیات روزانه و حل مشکلات روزمره بیش از حد تمرکز می شود.
علاوه بر این بدون توجه به این دیدگاه و این نکات، ممکن است که تغییرات بزرگتر در صنعت خود را از دست بدهید. تغییراتی که برای پاسخگویی و پیشرفت و موفقیت به برنامه ریزی اولیه موردنیاز هستند.
داشتن یک استراتژی کاملاً متفکرانه و ابلاغ شده به همسو شدن و هماهنگی تصمیم گیری در سازمان شما کمک می کند، به طوری که همگی در یک جهت حرکت می کنند.
رهبران و کارکنان می توانند به طور مشابه پروژه ها و ابتکارات صحیح را اولویت بندی کرده، بر معیارهای مناسب تمرکز کرده و در مهم ترین حوزه ها سرمایه گذاری کنند.
همچنین می توانند در پاسخ و واکنش به رقبای جدید یا منافع ذینفعان تغییرات هوشمندانه ای ایجاد کنند.
آنچه در کتاب تنظیم و اجرای استراتژی انجام خواهد گرفت
این کتاب بر هیچ مکتب فکری خاصی تمرکز نخواهد کرد. در عوض به دنبال شیوه تعیین استراتژی شما بوده و به این ترتیب می توانید با تیم رهبری خود برای تدوین این رویکرد همکاری کنید. به طوری که برای قابلیت ها، شرایط و صنعت منحصر به فرد شما به بهترین نحو عمل کند.
این راهنما به شما کمک خواهد کرد تا برای سازمان و واحد کسب و کار خود یک استراتژی تعیین کنید و این کار به وسیله توضیح اصول اولیه درباره استراتژی صورت می گیرد.
به شما کمک می کند تا برای بحث های استراتژی ، اصولی را تعیین کنید.
زمانی که به تدوین استراتژی خود می پردازید تفکر شما را به طور همه جانبه بررسی میکند تا پیش از اجرای استراتژی آن را بسنجید، آن را به کارکنان خود ابلاغ کنید و در نهایت آن را اجرا کنید.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی