تراریوم باغی در شیشه (خشتی)(گالینگور)

(0)
نویسنده:

3,500,000ریال

3,150,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
69

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب تراریوم باغی در شیشه

انتشارات فنی اران منتشر کرد:
باغی مدرن زیر شیشه بسازید و گوشه ای از طبیعت را به محیط زندگی خود بیاورید دوباره تب تراریوم بالا گرفته و این بار از همیشه داغ تر است قدمت ساخت تراریوم به عهد ملکه ویکتوریا می رسد اما تراریوم های امروزی مدرن اند و از اجزای تزئینی ضروری به شمار می روند که با رنگ های تند و درخشان خود جایگزین گیاهان آپارتمانی بی روح و ملال آور شده اند. جمعیت تراریوم سازان نیز به سرعت در حال رشد است و می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با آنها در تماس باشید.
کار سختی نیست. می توانید جهانی شگفت انگیز را با گیاهان آپارتمانی (و خزه، گیاهان هوایی، کاکتوس، گیاهان گوشتی حتی گیاهان آبی خلق کنید و برای این کار اطلاع از چند فن ساده و در اختیار داشتن ظرف شیشه ای مناسب کافی است با مطالعه کتاب تراریوم باغی در شیشه از طرح های خلاقانه گیاهان جذاب و افسونگر الهام می گیرید و قوه بیان هنری خود را آزاد می سازید تا اوج بگیرد.
برای طراحی و نگهداری تراریوم لازم نیست متخصص گیاهان آپارتمانی باشید. تراریومها به علت محیطی که دارند عملاً از مراقبت بی نیازند فقط چند بار قیچی کردن برای هرس گیاه گاهی برداشتن درپوش برای دفع رطوبت اضافی یا اضافه کردن کمی آب برای زنده نگه داشتن و ادامه رشد گیاه کافی است برای آفرینش باغهای شیشه ای خود معطل نکنید.
ماریا گلتی طراح تراریوم و مدیر فروشگاه باغ گیاه شناسی نیویورک است. او مدرسی بسیار مورد توجه و پر طرفدار است و کلاس هایی هم برای مبتدیان و هم برای هنرمندان با تجربه در طراحی تراریوم برگزار می کند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی