اوکی آر برای همه

(0)
نویسنده:

2,500,000ریال

2,250,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
109

علاقه مندان به این کتاب
6

می‌خواهند کتاب را بخوانند
1

کسانی که پیشنهاد می کنند
1

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب اوکی آر برای همه

انتشارات ادیبان روز منتشر کرد :
او کی آر یک چارچوب هدف‌گذاری است که باعث ایجاد همسویی و تمرکز شده و فرهنگ کاری پربازده و دارای تعامل را برای هدایت نتایج کسب‌وکار شما ممکن می‌سازد.
او کی آر کل سازمان شما را با استراتژی هماهنگ می‌کند و تمرکز را از کار روزمره تیم شما به سمت نتیجه آن کار می برد. این تغییر طرز فکر باعث می‌شود که تیم شما،‌هدف و چگونگی مشارکت همه در حرکت رو به جلو را درک کند.
چرا او کی آر؟
ثابت شده که او کی آر یکی از مؤثرترین روش‌ها برای همسو کردن نتایج، ایجاد شفافیت و انگیزه‌بخشی به کارکنان برای دست‌یابی به بهره‌وری بالاست.
طبق بررسی‌های انجام شده و نظرسنجی از 4500 متخصص مشخص شده که کسانی که از چارچوب مدیریت هدف OKR استفاده می کنند برخی کارها را بهترانجام دادند نسبت به کسانی که از چارچوب هدف دیگری استفاده کرده‌اند یا از هیچ چارچوب هدفی استفاده نکرده‌اند.

با مطالعه کتاب او کی آر برای همه، شما مفاهیم کلیدی او‌کی آر، نحوه استفاده از آن برای شکل‌ دادن به فرهنگ سازمان و هدایت نتایج کسب‌وکار خود را یاد خواهید گرفت و رهنمودهای عملی در مورد چگونگی استفاده از OKR دریافت خواهید کرد.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟
اگر شما یک رهبر کسب‌وکار هستید که بر رشد و تاب‌آوری کسب‌وکار و نیز توسعه نیروی کار مأموریت‌محور و به‌شدت متعهد، متمرکز است، «او کی آر برای همه» برای شماست.
افرادی که در عملیات منابع انسانی درگیر هستند
کسانی که مشتاق و کنجکاو هستند درباره او‌کی آربیشتر بدانند
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی