30بوک
کتاب عمومی
ورزشی
عمومی
اصول ارزیابی و آزمون های عملکردی آسیب های ورزشی

اصول ارزیابی و آزمون های عملکردی آسیب های ورزشی

(0)

3,590,000ریال

3,231,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
3

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب اصول ارزیابی و آزمون های عملکردی آسیب های ورزشی

انتشارات حتمی منتشر کرد:
رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی از گرایش‌های پر طرفدار رشته علوم ورزشی می‌باشد که در این سال‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از اصول مهم در این رشته تشخیص آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها، ارزیابی و درگام‌های بعد پیشگیری و درمان مبتنی بر تمرین درمانی می‌باشد.
ارزیابی شامل مراحل مختلفی چون ارزیابی فردی، عینی و… می‌باشد که توسط آزمون‌های متعدد صورت می‌گیرد که هدف از تالیف این کتاب بررسی و جمع آوری آزمون‌های عملکردی در تشخیص آسیب‌ها می‌باشد.
با توجه به مطالعات و بررسی‌های انجام شده در میان کتاب‌ها، مقالات و منابع علمی برآن شدیم کتابی را در راستای ارزیابی و تشخیص تخصصی آسیب‌ها جمع آوری کرده که تمامی آزمون‌ها حاصل مطالعه و پژوهش در منابع معتبر لاتین و فارسی می‌باشد.
کتاب حاضر شامل 5 فصل میباشد که در فصل اول به طور کامل اصول ارزیابی صحیح و در فصول دوم تا پنجم تمامی آزمون‌های عملکردی آسیب ها به ترتیب و تفکیک اندام‌ها از فوقانی به تحتانی، و به ترتیب آسیب‌ها به همراه هدف آزمون و روش انجام هریک شرح داده شده است و تمامی عکس‌ها گویای نحوه انجام هر آزمون می‌باشند.
این اثر راهنمای جامع و کامل در زمینه اصول ارزیابی و آزمون‌های عملکردی آسیب‌ها برای دانشجویان ، مربیان و همچنین امدادگران ورزشی، همکاران این حوزه و اساتید رشته مذکور می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی