شاهزاده و گدا

نویسنده:

300,000ریال

270,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1020

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
17

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب شاهزاده و گدا

انتشارات علمی فرهنگی منتشر کرد:
مارک تواین، نویسنده ی آمریکایی، در کتاب (شاهزاده و گدا) صحنه های تاریکی از تاریخ پنج قرن گذشته ملت انگلیس را روشن ساخته و هم چنین زشتی های جامعه خود را نیز به خواننده نشان داده است. کتاب، داستان ادوارد و تام را بیان می کند که یکی ولیعهد انگلستان است و دیگری گدایی بیش نیست. آن دو که شباهت بسیاری به یکدیگر دارند، جای شان را با هم عوض کرده و زندگی های متفاوتی را تجربه می کنند.
مارک تواین در 30 نوامبر 1835 در مرز ایالت میسوری آمریکا در روستای فلوریدا به دنیا آمد. در 12 سالگی پدرش فوت کرد و مجبور شد در چاپخانه های محلی پادویی کند و بعد در روزنامه ای که برادرش اوریون دایر کرده بود، ابتدا حروفچین و سپس چاپچی شد. صفحاتی از روزنامه به مقالات طنزآمیز اختصاص داشت که آنها را می نوشت و با امضای عجیب غریب چاپ می کرد.
شاهزاده و گدا، ماجراهای تام سایر و ماجراهای هاکلبری فین از مشهورترین آثار اوست.
"شرکت سهامی کتاب های جیبی" با ایده گرفتن از انتشارات پنگوئن در سال 1339 بنیاد نهاده شد تا ارزنده‌ترین آثار از بهترین و بلندپایه‌ترین ادیبان، دانشمندان، پژوهشگران، و رمان نویسان جهان به کتاب‌خوانان ایرانی معرفی شوند و در دسترس عموم کتابخوانان قرار گیرند.
فعالیت آن شرکت سال‌هاست که متوقف شده است و آثار انتشاریافته آن روزگار را شاید در کتابفروشی‌های معمولی نتوان یافت. این مجموعه کتاب‌ها تحت عنوان مجموعه کتاب‌های جیبی توسط انتشارات علمی و فرهنگی تجدید چاپ می شود و در دسترس علاقه‌مندان قرار می گیرد.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

دفعات مشاهده کتاب
1020

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
17

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران